Hlavní navigace

Microsoft představil novou klávesnici pro hráče SideWinder X4

3. 2. 2010

Sdílet

Microsoft představil novou klávesnici pro hráče SideWinder X4


Společnost Microsoft představila klávesnici SideWinder X4 - nový model doplňuje stejnojmennou řadu profesionálních herních periferií o technologii anti-ghosting, která rozezná až 26 současně stisknutých kláves. Herní klávesnice SideWinder X4, na jejímž vývoji se podílela i skupina inženýrů z výzkumné divize Microsoft Applied Sciences Group, podporuje také nastavitelné podsvícení kláves, pokročilou správu maker nebo přepínání mezi módy a profily. K dispozici je zde 18 programovatelných tlačítek.

SideWinder X4 přináší novou technologii anti-ghosting, která dokáže rozeznat až 26 zároveň stisknutých kláves - tato technologie je postavena na integrovaném obvodu, který detekuje stisky kláves nezávisle na sobě. Na jeho vývoji se podílel výzkumný tým z Applied Sciences Group, jež stojí i za unikátními technickými řešeními v next-gen konzoli Xbox 360, multimediálním dotykovém stolu Microsoft Surface a dalších produktech Microsoft Hardware.

SideWinder X4

SideWinder X4 ovšem nepřináší pouze technologii anti-ghosting. Standardem této hráčské řady je i pokročilé nahrávání vstupních sekvencí, tzv. maker, pomocí kterých lze sloučit více kláves do jedné a ušetřit si tak čas opakováním častých klávesových zkratek. Univerzální hráči, kteří se nespecializují pouze na jeden herní titul, využijí možnosti tvorby a následného přepínání mezi několika herními profily. Klávesnice disponuje i nastavitelným podsvícením pro noční hraní a 18 programovatelnými klávesami, které se podle výrobce budou hodit nejen hráčům, ale i programátorům.

SideWinder X4

Klávesnice SideWinder X4 bude k dostání v maloobchodních sítích v březnu tohoto roku za doporučenou cenu 1 499 Kč včetně standardní tříleté záruky.

Více informací naleznete na www.microsoft.com/cze/hardware.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).