Hlavní navigace

Microsoft odstartoval prodej pohybového senzoru Kinect pro Xbox 360

Sdílet

Martin Rippl 11. 11. 2010

Od včerejšího dne uživatelé mohou ovládat hry bez ovladače, plně si vystačí s pohyby a gesty vlastního těla. Společně s pohybovým senzorem Kinect bude před Vánocemi k dispozici 17 žánrově různorodých her. Fanoušci se mohou těšit na sportovní tituly v čele s Kinect Sports, taneční kreace v Dance Central nebo interaktivní safari se lvy a tygry v Kinectimals. Milovníci adrenalinu mohou poměřit síly v akčních závodech Kinect Joy Ride. Fitness titul Your Shape: Fitness Evolved pomůže uživatelům vytvořit individuální cvičební plán a provede hráče nejrůznějšími cviky pro zlepšení fyzické kondice.

Zákazníci v České republice mohou od dnešního dne zakoupit i zlaté členství online služby Xbox Live. Jejím prostřednictvím mohou poměřit síly v akčních hrách s více než 25 miliony uživatelů služby po celém světě. Díky aplikaci Video Kinect mohou využívat videohovory. Xbox Live také podporuje přímou komunikaci mezi Xboxem 360 a uživateli Windows Live Messenger 2011 na PC.

Pohybový senzor Kinect je standardně dodáván v balení se souborem her Kinect Adventures za doporučenou cenu 3 990 Kč. Společné balení senzoru Kinect a konzole Xbox 360 4 GB vyjde na 7 990 Kč. Zlaté roční členství ve službě Xbox Live je dodáváno za doporučenou cenu 1 599 Kč. K dispozici je i čtvrtletní varianta za 499 Kč. Kinect je kompatibilní se všemi předchozími verzemi Xbox 360. Více informací naleznete na www.xbox.cz.

Našli jste v článku chybu?