Hlavní navigace

Mediatel nabízí tvorbu a správu webových stránek pro živnostníky

14. 6. 2010

Sdílet

Služba Internet 123 zahrnuje poradenství, tvorbu, správu a optimalizaci webových stránek. Internet 123 podle Mediatelu nabízí celou řadu specializovaných designů, na jejichž návrhu se výraznou mírou podílel tým odborníků, kteří se specializují na optimalizaci webových stránek pro velké evropské inzerenty.

 

Mediatel nabízí tvorbu a správu webových stránek pro živnostníky

Klíčovou součástí služby je kontinuální optimalizace webových stránek pro všechny zákazníky. V pravidelných intervalech se provádí analýza chování uživatelů na webových stránkách pomocí nástrojů typu Google Analytics a navrhované změny se následně konzultují se zákazníky. K dispozici jsou rovněž srozumitelné měsíční statistiky návštěvnosti, které lze volitelně doplnit o měření příchozích telefonních hovorů na základě speciálního telefonního čísla, které se uvede na webových stránkách.

 

Mediatel nabízí tvorbu a správu webových stránek pro živnostníky

Služba Internet 123 je nabízena ve dvou základních variantách Internet 123 Start a Internet 123 Firma s řadou volitelných doplňujících modulů, které jsou cíleny na segment menších firem a živnostníků. Jedním z modulů je například automatické přeformátování obsahu stránek do mobilní verze pro zobrazení mobilními telefony. Produktová nabídka se do budoucna podle Mediatelu bude rozšiřovat i pro potřeby středních firem. Služba Internet 123 je k dispozici od 399 Kč měsíčně.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).