Hlavní navigace

Logitech Speaker Lapdesk N700 - podložka pod notebook s integrovanými reproduktory

10. 1. 2010

Sdílet

Logitech Speaker Lapdesk N700Pravděpodobně již používáte váš notebook k poslouchání hudby, hraní her a sledování filmů, televize a videí, ale dosud hledáte způsob, jak se zároveň uvelebit a zároveň zachovat vysokou kvalitu zvuku. Logitech pro tyto případy uvádí na trh Speaker Lapdesk N700 — notebookové příslušenství společnosti Logitech s integrovanými stereo reproduktory, vestavěným větrákem a širokou vypolstrovanou spodní částí.

Logitech Speaker Lapdesk N700

Reproduktory jsou navrženy pro přenosné počítače a jsou umístěny po stranách vašeho notebooku, aby  dle slibů  Logitechu poskytly kvalitní zvuk a silné basy. A protože jsou připojeny pomocí USB kabelu, vyhnete se spletenci kabelů nebo komplikacím při přenášení z místa na místo a připojování externích reproduktorů. Integrovaný větrák mezitím napomáhá cirkulaci vzduchu pod vaším notebookem a chrání vaše nohy a klín před teplem vycházejícím z notebooku.

 

Logitech Speaker Lapdesk N700

 

K zajištění ovládání na dosah vašich prstů nabízí podložka Speaker Lapdesk N700 ovládání hlasitosti reproduktorů a vypínač větráku.


Cena a dostupnost

Podložka pod notebook Logitech Speaker Lapdesk N700 by měla být v Evropě dostupná v březnu za doporučenou maloobchodní cenu 1 820 Kč s DPH (resp. €69.99).

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).