Hlavní navigace

Logitech přichází s novou bezdrátovou klávesnicí s touchpadem

Sdílet

Jiří Paleček 13. 8. 2011

Díky bezdrátovému dosahu až 10 metrů nabízí Logitech Wireless Touch Keyboard K400 snadné ovládání jak v situaci, kdy používáte notebook samotný, tak tehdy, kdy je připojen k televizoru a vy jej můžete ovládat z pohodlí vaší pohovky. Vestavěný 3,5palcový touchpad pak umožňuje intuitivní ovládání kurzoru vertikálním i horizontálním směrem a eliminuje potřebu samostatné myši.

„S naší novou klávesnicí Logitech Wireless Touch Keyboard K400 si lidé mohou připojit svůj notebook k televizoru, měnit hlasitost videa na YouTube, pozastavit svou prezentaci fotografií z dovolené nebo tweetovat o filmu, který si právě stáhli, a to vše s pomocí jediného elegantního pomocníka," uvedl v tiskovém prohlášení Thibauld Nolf, evropský produktový manažer společnosti Logitech pro klávesnice a komba.

Obávat se dle výrobce nemusíte složité instalace softwaru ani konfigurace, stačí zapojit malý přijímač Logitech Unifying do USB portu a můžete začít pracovat. Navíc lze na tento přijímač kromě klávesnice připojit až pět dalších kompatibilních zařízení.

Výrobcem udávaná doba výdrže na baterie dosahuje délky až jednoho roku. Hlučnost kláves s nízkým profilem by pak měla být sotva znatelná. A pokud klávesnici zrovna nepoužíváte, snadno ji někam uklidíte, protože jí lze postavit i vertikálně.

Klávesnice Logitech Wireless Touch Keyboard K400 je v Evropě k dispozici od srpna 2011 za doporučenou maloobchodní cenu 999 Kč. Více informací naleznete na stránkách www.logitech.com.

Našli jste v článku chybu?