Hlavní navigace

Logitech představuje nové bezdrátové ovladače prezentací

Sdílet

Martin Rippl 10. 8. 2009

Logitech představuje nové bezdrátové ovladače prezentací


Logitech Professional Presenter R800

Ovladač prezentací Logitech Professional Presenter R800 nabízí  zabudovaný jednoduše nastavitelný časovač s tichým vibračním upozorňováním. Časovač zobrazuje údaje na 1 x 1,5palcovém LCD displeji a vibruje, když vám k odprezentování snímku zbývá pět, dvě a nula minut. Jakmile dosáhne časovač nuly, začne měřit čas až do šedesáti minut a vy tak vidíte, o kolik jste svůj časový limit překročili.

Když se pohybujete po místnosti, abyste se mohli tázat svých posluchačů, indikátor kvality příjmu na LCD displeji vám až do vzdálenosti 100 stop (30 metrů) zabrání příliš se vzdálit. A s pomocí zeleného laserového ukazovátka můžete zaměřit pozornost  publika na specifickou informaci na druhé straně místnosti.

Logitech Wireless Presenter R400

Ovladač Logitech Wireless Presenter R400 je dle výrobce navržen tak, aby vám pomohl s přednášením v menších zasedacích místnostech. Wireless Presenter R400 se pochlubí červeným laserovým ukazovátkem, které je dobře viditelné na většině pozadí. Uživatele potěší také indikátor stavu baterie  a dosah až 50 stop (15 metrů).

 

Oba ovladače jsou vybaveny technologií plug-and-play – není tedy potřeba žádný software. Když nastane čas sbalit se a jít, bude přijímač bezpečně ukryt v ovladači a jeho odolnost vůči nárazům zajistí přepravní pouzdro.


Ovladač prezentací Logitech Professional Presenter R800 by měl být v Evropě dostupný v září za doporučenou maloobchodní cenu €79 (2190 Kč s DPH). Model Logitech Profesional Presenter R400 by měl být v Evropě k dostání také v září a za doporučenou maloobchodní cenu €49 (1390 Kč s DPH).

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).