Hlavní navigace

Logitech představuje nabíjecí reproduktor s dokovací stanicí pro iPod

8. 8. 2010

Sdílet

Společnost Logitech  představila nový produkt Logitech Rechargeable Speaker S715i, přenosný reproduktor s dokovací stanicí pro iPod a iPhone. Kvalita zvuku je podle výrobce  zajištěna pomocí osmi reproduktorů.

 

Logitech představuje nabíjecí reproduktor s dokovací stanicí pro iPod

 

Systém S715i má dva třípalcové laserové neodymiové reproduktory pro bohatý přenos ve středním pásmu, dva půlpalcové neodymiové výškové reproduktory zprostředkovávající jasné vysoké tóny a čtyři dvoupalcové pasivní zářiče pro basy.

Díky zabudované nabíjecí baterii můžete hudbu poslouchat až osm hodin, aniž byste reproduktor museli připojovat k síti (aktuální výdrž baterie se samozřejmě mění v závislosti na používání, nastavení přístroje a okolních podmínkách).

Reproduktor Logitech Rechargeable Speaker S715i se dodává s bezdrátovým dálkovým ovladačem s funkcemi pro zapnutí a vypnutí, nastavení hlasitosti, přehrávání, pauzu, náhodný výběr skladeb, přeskočení skladby nebo její opakování. Dálkový ovladač je možné používat až do vzdálenosti 10 metrů. Pro větší pohodlí si můžete reproduktor s dokovacím zařízením uložit do cestovní tašky, která je součástí balení, a v níž je místo i pro síťový adaptér a dálkový ovladač.

Reproduktor Logitech Rechargeable Speaker S715i bude v USA a v Evropě dostupný v srpnu, a to za doporučenou maloobchodní cenu 3 490 Kč.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).