Hlavní navigace

Logitech představil nové reproduktory s prostorovým zvukem

22. 7. 2010

Sdílet

Společnost Logitech představila další generaci reproduktorů s prostorovým zvukem Logitech Surround Sound Speakers Z506. Nejnovější reproduktorový systém uživateli umožňuje zvolit si nastavení podle vlastní libosti a rovněž připojit se v podstatě k jakémukoli zábavnímu zařízení, včetně počítače, konzol PLAYSTATION 3, Xbox 360, Wii, iPod nebo k přehrávači DVD.

Pro snadnější nastavení reproduktorového systému Logitech Surround Sound Speakers Z506 jsou všechny kabely barevně odlišené a jako součást příslušenství systém obsahuje kabel pro připojení zvukové karty a hudebních přehrávačů. Pro hráče je k dispozici kabel RCA, kterým mohou reproduktory Z506 připojit přímo k herní konzole. Reproduktory Logitech Surround Sound Speakers Z506 je navíc možné připojit ke dvěma zařízením zároveň — například k herní konzole a k digitálnímu hudebnímu přehrávači.

Díky trojrozměrnému prostorovému ozvučení může soustava reproduktorů Z506 přeměnit dvoukanálový stereosignál na prostorový zážitek. Nejnovější soustava reproduktorů Logitech má výkon (RMS) 75 wattů. Navíc můžete basy zvlášť nastavit a nechat je hřmět tak silně (nebo je naopak utlumit), jak si jen budete přát. A pokud nikoho v domě nechcete rušit, prostorová reprosoustava Logitech Surround Sound Speakers Z506 má pro takový případ sluchátkový jack pro soukromý a noční poslech.

Cena a dostupnost

Reproduktory Logitech Surround Sound Speakers Z506 budou na evropském trhu k dostání začátkem srpna. V České republice se budou prodávat za 2 890 Kč.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).