Hlavní navigace

LG nabízí ke stažení vyzvánění, tapety, hry a další aplikace zdarma

Sdílet

Čestmír Žák 25. 10. 2010

Uživatelé na novém portálu mohou najít množství multimediálního obsahu pro mobilní telefony LG. Ke stažení jsou zde vyzvánění, tapety, hry, ale i mnoho dalších aplikací. Kategorie pokrývají oblasti od práce a vzdělávání přes zábavu a komunikaci po zdraví a životní styl. Každý si tak může na svůj telefon nahrát slovníky, aplikace pro připojení na Facebook nebo Twitter, mobilní horoskop nebo protahovací cviky jógy, které zvládne i v kanceláři.

Na stránkách Application Store najdete tři kategorie aplikací odlišené podle náročnosti. Nejjednodušší aplikace je možné stáhnout ihned po registraci. Složitější aplikace je možné získat za nasbírané body, které uživatelé obdrží za hodnocení aplikací, recenze či doporučení přátelům.

Aplikace jsou dostupné jak pro smartphony, tak i pro ostatní modely telefonů. U každé aplikace je k dispozici seznam telefonů, které ji podporují; stejně tak je možné si zvolit typ svého telefonu a nechat si zobrazit všechny vhodné aplikace. LG Application Store naleznou zájemci o tuto službu na stránkách http://cz.lgapplication.com, kde po  registraci získá přístup ke stovkám vyzvánění, tapet, her a dalších aplikací.

Našli jste v článku chybu?