Hlavní navigace

Lexmark T656dne: monochromatická laserová tiskárna s dotykovou obrazovkou

3. 11. 2009

Sdílet

Lexmark T656dne: monochromatická laserová tiskárna s dotykovou obrazovkou

 

Nová monochromatická laserová tiskárna Lexmark T656dne umožní zákazníkům rozšířit využitelnost tohoto zařízení podle jejich specifických potřeb využitím systému Embedded Solutions Framework (eSF). Lexmark T656dne nabízí velkým pracovním skupinám funkce na úrovni řešení, díky nimž mohou využívat přednastavených a upravitelných aplikací stiskem ikony na obrazovce.

Ihned po uvedení tiskárny Lexmark T656dne do chodu budou mít uživatelé k dispozici několik aplikací prostřednictvím dotykové 7palcové obrazovky:

•    Forms and Favorites (Formuláře a Oblíbené) – eliminuje potřebu předtištěných formulářů
•    Eco-Settings (Ekonomické nastavení) – snižuje spotřebu energie i spotřebu papíru a toneru
•    Showroom – obsahuje přehlídku možností dotykové obrazovky jako komunikačního média.
•    Change Background (Změna pozadí) – umožňuje nastavit logo společnosti nebo upravit obrázek na pozadí.
•    Change Language (Změna jazyka) – umožňuje měnit komunikační jazyk rozhraní.

 

Lexmark T656dne

Tiskárna Lexmark T656dne tiskne rychlostí 53 str./min a je dodávána včetně integrované duplexní jednotky  a interního pevného disku, který lze využít pro různé softwarové aplikace. Běžná koncová cena Lexmark T656dne je 43.832,- Kč bez DPH.Lexmark X546dtn, C546dtn a E462dtn

Portfolio laserových produktů Lexmark rozšířily i tři další laserové tiskárny, určené především zákazníkům s vyššími objemy tisku:

Barevná multifunkční laserová tiskárna Lexmark X546dtn a barevná laserová tiskárna Lexmark C546dtn

Tiskárny Lexmark X546dtn a Lexmark C546dtn jsou podle výrobce navrženy pro malé a střední pracovní skupiny nebo větší kanceláře, které potřebují cenově dostupné zařízení vybavené funkcemi pro dosahování vysoké produktivity a profesionální barevný tisk. Oba modely jsou standardně vybaveny zásobníkem Lexmark Duo Drawer s kapacitou 900 listů.

Zákazníci, kteří potřebují ještě větší vstupní kapacitu (nebo možnost pracovat s více typy médií), mohou využít volitelného rozšíření o zásobník s kapacitou 550 listů, a dosáhnout tak celkové kapacity 1 450 listů. Tiskárny Lexmark X546dtn a Lexmark C546dtn jsou dodávány s objemnější tonerovou kazetou s výtěžností až 4 000 stran pro každou z barev a až 8 000 stran v případě velkokapacitní černé kazety.

Monochromatická laserová tiskárna Lexmark E462dtn

Tento model je určen pro malé a střední pracovní skupiny, kterým podle Lexmarku nabízí nižší náklady na tisk a nižší dopad na životní prostředí. Zákazníci požadující co nejnižší náklady na tisk mohou využít náhradní tonerovou kazetu s výtěžností 18 000 stran, kterou lze recyklovat stejně jako ostatní tonerové kazety Lexmark. K tiskárně je standardně dodáván přídavný vstupní zásobník s kapacitou 250 listů.

Běžná koncová cena Lexmark X546dtn je 22.015,- Kč bez DPH
Běžná koncová cena Lexmark C546dtn je 17.207,- Kč bez DPH
Běžná koncová cena Lexmark E462dtn je 16.230,- Kč bez DPH

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).