Hlavní navigace

Lexmark S815 Genesis - tiskárna, fotorámeček i skener

Sdílet

Čestmír Žák 23. 2. 2011

Společnost Lexmark oznámila uvedení nového stolního zařízení Lexmark S815 – inkoustové tiskárny All-in-One pro kanceláře. Stroj Lexmark S815 Genesis 4-v-1 umí kopírovat, skenovat, faxovat a odesílat e-maily stisknutím  jednoho tlačítka. Vyznačuje se vertikálním designem, technologií Flash Scan a lze jej využít i k zobrazení digitálních fotografií.

Novinka je osazena 4,3" barevnou dotykovou obrazovkou s možností připojení na internet. Zobrazené volby lze navíc upravit dle požadavků uživatele. Zařízení Lexmark S815 lze také použít jako digitální fotorámeček zobrazující snímky uživatele.

Tato nová multifunkční tiskárna je vybavena technologií Flash Scan, která uživateli dovoluje naskenovat dokumenty do osobního počítače již za tři sekundy. Flash Scan také umožňuje okamžité zobrazení náhledu. Obsluha se tak může přesvědčit o podobě výsledku skenování, kopírování nebo faxování.

Lexmark S815 Genesis

Zařízení Lexmark S815 4-v-1 je vybaveno bezdrátovou WiFi technologií (802.11n). Zařízení lze připojit přímo k internetu, což uživateli dovoluje stahovat řadu volně dostupných aplikací ze stránek společnosti Lexmark SmartSolutions. V nabídce jsou mimo jiné automatické RSS zdroje pro oblasti zájmu, přístup na stránky pro sdílení fotografií a zobrazení zpráv ze sítě Twitter na dotykové obrazovce v reálném čase. U

Zařízení Lexmark S815 4-v-1 používá tiskovou technologii Vizix, patent společnosti Lexmark. Tiskárny s výbavou Vizix mají polofixní tiskovou hlavu a samostatné inkoustové kazety. Výsledkem je podle výrobce efektivnější využívání inkoustu a výstupy vyšší kvality. Zařízení Lexmark Genesis S815 produkuje textové dokumenty v laserové kvalitě rychlostí až 33 stran za minutu v černobílém režimu a 30 stran za minutu v barvách. Běžná koncová cena Lexmark Genesis je 8.283 Kč bez DPH.

Úvodní foto: Fotolia, SSilver

Našli jste v článku chybu?