Hlavní navigace

Lenovo IdeaPad S10-3s

4. 9. 2010

Sdílet

Lenovo IdeaPad S10-3s  je vybaven procesorem Intel Atom N475 s frekvencí 1,86 GHz a 1 GB operační paměti DDR3. Novinku si mohou zájemci pořídit v černé i bílé barvě, ve fialovém provedení se znameními zvěrokruhu nebo růžový posetý květinami.

IdeaPad S10-3s dále nabídne klávesnici se zaoblenými klávesami, která je podobná a z 98 % rozměrově shodná s klasickou klávesnicí známou z notebooků. Uživatelé mohou nyní využívat funkce Quick Start, která umožňuje přístup k celé řadě aplikací i multimediálních souborů a prohlížení webových stránek bez čekání na plné nabootování systému.

Lenovo IdeaPad S10-3s

Netbook IdeaPad S10-3s nabízí HD displej s LED podsvícením a s rozlišením 1280 x 720 bodů. Hudbu i video oživí prostorový zvuk Dolby Headphone, zatímco nástroj DirectShare umožňuje uživatelům bezdrátově synchronizovat své soubory s jiným počítačem bez nutnosti připojení k internetu.

Netbook obsahuje technologii zabezpečení Active Protection System, která byla dříve jen na prémiových noteboocích Lenovo IdeaPad a ThinkPad, technologii rozpoznávání tváří VeriFace, systém OneKey Rescue System, který umí obnovit data po selhání systému, a antivirové nástroje. Podobně jako u všech netbooků Lenovo 3. generace si uživatelé mohou vybrat z celé palety možností bezdrátového připojení jako 802.11b/g/n a Bluetooth.

IdeaPad S10-3s je již v prodeji za cenu od 8300 Kč bez DPH.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).