Hlavní navigace

Lenovo IdeaCentre A700 - multimediální počítač s dotykovým displejem

17. 9. 2010

Sdílet

IdeaCentre A700 je tenký all-in-one počítač s hliníkovým tělem, jehož tloušťka v nejtenčím místě dosahuje  2,03 cm a v nejtlustším 6,35 cm. A700 obsahuje 23palcovou širokoúhlou Full HD obrazovku, čtyřjádrové procesory Intel Core i7 s technologií Intel Turbo Boost, podporu HDMI vstupu/výstupu pro připojení k jiným HD zařízením, například herní konzoli, reproduktory s technologií Dolby Home Theater navržené společností JBL a grafiku s podporou DirectX 11. A700 může být nakonfigurován až s 8 GB DDR3 paměti a s 2 TB pevným diskem.

Lenovo IdeaCentre A700

A700 dále nabízí myš 3v1, která funguje jako standardní myš, ukazovátko a herní ovladač se snímačem pohybu. K dispozici je rovněž technologie prstem ovládané dotykové obrazovky NaturalTouch a sada multimediálních aplikací ovládaných dotykem. A700 využívá technologii dotykové obrazovky s povrchovou akustickou vlnou (SAW), která je používána v některých lékařských aplikacích jako údajně nejcitlivější dotykové řešení.

Lenovo IdeaCentre A700

IdeaCentre A700 disponuje certifikací Lenovo Enhanced Experience, každý z nových modelů IdeaCentre řady nabízí čtečku paměťových karet 6v1 a boční i zadní porty USB. Nové modely all-in-one také obsahují integrovaný Wi-Fi adaptér a software Lenovo Rescue System pro obnovu dat. IdeaCentre A700 bude v prodeji za cenu od 28 990 Kč bez DPH.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).