Hlavní navigace

K bezdrátovým sluchátkům LAMAX Dots1 dostanete i dokovací stanici

Sdílet

Redakce 11. 2. 2019

Sluchátka bez kabelů jsou v dnešní době trendem, který pomalu vytlačuje ty drátové modely. Jsou zkrátka praktičtější, a i když zlé jazyky možná namítnou, že takové špunty se jednoduše ztratí, u řešení od LAMAXu to tak úplně neplatí, protože praktická dokovací stanice, která je součástí balení, případné ztrátě účinně zabrání.

Stejně jako u ostatních audio řešení od LAMAXu je i v případě sluchátek Dots1 využita převážně černá barva s tyrkysovými akcenty. V tomto případě je design navíc pojatý v čistém, minimalistickém duchu, a navíc jde o nejkompaktnější sluchátka značky. Přes své miniaturní rozměry nabízejí tyhle špunty čistý a bohatý zvuk od basů až po výšky. K dispozici je také integrovaný mikrofon, díky kterému můžete sluchátka Dots1 využít jako handsfree sadu.

V kanceláři si s jejich používáním starosti dělat určitě nebudete, pokud si ale nebudete jistí například při sportování, zda je cestou nevytratíte, můžete využít praktické háčky pro dokonalou fixaci.

Jak již bylo řečeno, jsou sluchátka LAMAX Dots1 prodávána se speciální dokovací stanicí, ve které je můžete přenášet a současně s tím i dobíjet. Zatímco samotná sluchátka mají s baterií o kapacitě 100 mAh výdrž až šest hodin v režimu Mono, respektive tři hodiny v režimu Stereo, stanice má kapacitu 520 mAh, díky které tak bez přístupu k elektrické energii můžete svoje špunty dobít do plna i více než pětkrát. Pro úplnost doplňme, že jedno nabití trvá okolo dvou hodin a pohotovostní režim má délku trvání 150 hodin.

Pro propojení se zdrojovým zařízením, například smartphonem, využívají špunty Dots1 bezdrátovou technologii Bluetooth 4.2 s dosahem až 10 metrů. Spárování probíhá automaticky – navzájem se oba špunty propojí ihned poté, co je vytáhnete z krabičky, a následně vyhledají váš telefon.

Zkrátka a dobře, jde o model, který je zajímavou volbou pro všechny zájemce o bezdrátová „špuntová“ sluchátka. K výhodám patří nejen pouzdro s integrovanou nabíječkou, ale také kvalita zvuku a v neposlední řadě taky minimalistický design. Sluchátka zakoupíte za 2 590 Kč, což v porovnání s konkurencí není úplně špatná cena. Bližší informace včetně odkazu na e-shop najdete zde: https://beat.lamax-electronics.com/cz/dots1/.

Našli jste v článku chybu?