Hlavní navigace

Jabra přichází s bezdrátovými sluchátky

4. 11. 2014

Sdílet

Větší z představených sluchátek nesou název Jabra Move Wireless. Ta v sobě snoubí kombinaci kvalitního zpracování a slušného bezdrátového přenosu zvuku.

K dalším vlastnostem modelu Move Wireless patří nastavitelná spona z nerezové oceli, která sluchátka dokáže přizpůsobit různým tvarům hlavy uživatele. Praktickou vlastností je také zvýšená odolnost materiálu proti znečištění – což u každodenně používané elektroniky bývá problém obecně.

Sluchátka Jabra Move Wireless jsou pořád v párovacím režimu, díky čemuž není pro spárování s libovolným zdrojovým zařízením podporujícím technologii Bluetooth třeba žádného většího nastavování. Hudbu a hovory lze navíc ovládat přímo ze sluchátek. V balení modelu Move Wireless se nachází i kabel – třeba pro cestování letadlem, kde je provoz bezdrátových zařízení většinou zakázán, nebo pro využití s modely nepodporujícími bezdrátové připojení.

Druhý uvedený, „peckový“ model nese název Jabra Step Wireless. Jde o přístroj s dobrou schopností izolace okolních zvuků, který uživateli přináší plnohodnotný stereofonní zvuk. Sluchátka také splňují certifikaci IP52 a jsou tedy odolná proti prachu a vodě. V pohotovostním režimu vydrží 6 dní, hrát v jednom kuse pak umí až 4 hodiny (Move Wireless zvládne dvojnásobek těchto hodnot).

Zdroj: TZ Jabra

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).