Hlavní navigace

Jabra představuje náhlavní soupravy nové generace

Sdílet

David Zajíc 27. 4. 2009

Nové náhlavní soupravy Jabra

 

Série Jabra BIZTM 2400 by dle sdělení výrobce měla nabídnout prvotřídní kvalitu zvuku a uživatelsky přívětivý styl a design. Souprava je dostupná jak v mono, tak i v duo konfiguraci reproduktorů. Varianta USB odpovídá předpisům Evropské unie o úrovni hlučnosti v zaměstnání díky technologii Peakstop, která chrání sluch uživatele před poškozením hlasitými zvuky.

Headsety série Jabra BIZTM 2400 se proti konkurenci mohou pochlubit třemi hlavními přednostmi v těchto oblastech:

Zvuk


Existují tři hlavní linie vývoje v této oblasti:


   1. Zdokonalené omezení hluku – série Jabra BIZTM 2400 přichází se systémem omezení hlučnosti, který blokuje rozptylující zvuky v pozadí.
   2. Zlaté kontakty – nový mikrofon má pozlacené spoje, které jsou pětkrát silnější než u většiny jiných náhlavních souprav této cenové hladiny, pro zajištění optimálního přenosu zvuku po celou dobu používání.
   3. Neodymové reproduktory – ručně sestavované reproduktory, které jsou přizpůsobitelné telefonnímu systému nebo uživatelem preferovanou audio aplikaci, přinášejí kvalitní zvuk bez ohledu na frekvenci. Série Jabra BIZTM 2400 nabízí kompatibilitu s konvenčními úzkopásmovými stolními telefony (300-3 400 Hz), širokopásmovými IP telefony (150-6 800 Hz) a multimediálními aplikacemi, a to s plnou hi-fi kvalitou (80-16 000 Hz).

Konstrukce


Soupravy série Jabra BIZTM 2400 jsou navrženy tak, aby vydržely každodenní nošení a shon spojený s prací v call centrech a kancelářích. Její nové designové vlastnosti zahrnují:


   1. Raménko mikrofonu odolné proti zlomení – headsety Jabra BIZTM 2400 umožňují uživateli jak omezení hlučnosti tak i možnost otáčení raménka mikrofonu o 360 °.
   2. Chirurgická ocel – klíčové partie souprav Jabra BIZTM 2400 jsou zhotoveny z chirurgické oceli, která zaručuje maximální pevnost a kvalitní provedení.
   3. Kevlarová šňůra – série Jabra BIZTM 2400 nabízí šňůru zesílenou kevlarem, která je tak chráněna před zauzlováním, poškozením a zničením.

 

Pohodlí

Náhlavní soupravy Jabra BIZTM 2400 byly navrženy pro celodenní použití, a proto mají tyto vylepšené prvky pro zaručení pohodlí:


  1. Měkké ušní polštářky a flexibilní možnosti nošení – headsety Jabra BIZTM 2400 mají velmi měkké ušní polštářky podobné těm, které se používají ve špičkových stereo sluchátkách. Nabízí tři možnosti nošení Flex-fit: Earhook (ušní háček), Neckband (spona za krk) a Headband (spona přes hlavu).
  2. Programovatelná soft tlačítka – Jabra BIZTM 2400 USB může být použita pro kontrolu všech příchozích a odcházejících rozhovorů. Nabízí tlačítko pro zvednutí/ukončení hovoru a přepínací kolečko, stejně jako dvě další tlačítka, která mohou být pomocí PC naprogramovaná dle specifických potřeb uživatele.
  3. Bluetooth připojení pro mobilní telefony – Jabra BIZTM 2400 USB je první drátová USB souprava se zabudovaným Bluetooth připojením, které umožňuje uživateli jednoduše přepínat mezi hovory z počítačového softphone a mobilním telefonem.
  4. Identifikační štítek – série Jabra BIZTM 2400 přichází s klipem na oblečení, který je možné použít jako identifikační štítek umožňující jednotlivým uživatelům přizpůsobovat jejich náhlavní soupravy. Jednoduchým přihlášením na www.jabra.com a vyplněním detailů uživatel může svou sluchátkovou soupravu personalizovat.

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).