Hlavní navigace

Jabra GO 660 - univerzální Bluetooth headset

Sdílet

Čestmír Žák 1. 11. 2010

Jabra GO 660 je náhlavní souprava připojitelná jak k mobilnímu telefonu s podporou technologie Bluetooth, tak i k osobnímu počítači, kde bezdrátové spojení zajistí přiložený Bluetooth adaptér Jabra LINK 320 USB. Integrovaná technologie Noise Blackout Extreme podle výrobce zajišťuje eliminaci ruchů v pozadí. Dvojice mikrofonů spolu s DSP technologií nejprve identifikují zdroj zvuku, aby následně došlo k zesílení žádané hlasové složky a naopak potlačení nežádoucího šumu. Samotné provedení této náhlavní soupravy je jinak stejné jako u modelu Jabra Extreme.   

Důležitými parametry tohoto zařízení jsou také délka hovoru až 5,5 hodiny a výdrž v pohotovostním režimu až 10,5 dne. Jabra GO 660 je vybavena funkcemi pro přijetí a ukončení hovoru, tlačítkem pro zapnutí a vypnutí, regulací hlasitosti zvuku, opakování posledního hovoru a ztišení čekajícího hovoru. Nabíječka do automobilu umožňuje uživateli dobíjet headset prostřednictvím adaptéru přímo ve vozidle.

 Jabra LINK 320 USB pro Bluetooth podporuje operační systémy Windows XP/Windows Vista/Windows 7, přičemž navíc spolupracuje se všemi významnými platformami internetové telefonie. Mezi ně patří například Skype, Cisco Communicator nebo Microsoft Office Communicator 2007. Produkt je dostupný na českém trhu za částku 2.190 Kč bez DPH (2628 Kč s DPH).

Našli jste v článku chybu?