Hlavní navigace

Iomega SuperHero Backup and Charger nabíjí a zálohuje iPhone

Sdílet

Čestmír Žák 7. 1. 2011

Nový Iomega SuperHero Backup and Charger for iPhone představuje kompaktní dokovací stanici, kterou je možné umístit na skříňku, pracovní stůl nebo třeba noční stolek a připojit přímo do elektrické zásuvky. Zařízení SuperHero Backup and Charger, které je vhodné i pro uživatele na cestách, je vybaveno 4GB SD paměťovou kartou poskytující kapacitu pro zálohování kontaktů a fotografií uložených v telefonu iPhone. SD kartu je možné vyměnit, pokud je nutná vyšší kapacita pro zálohování velkých objemů dat nebo více telefonů. Uživatel si z webu Apple Store stáhne bezplatnou aplikaci SuperHero iPhone a poté je již jeho iPhone připraven k nabíjení a zálohování pomocí stanice Super Hero Backup and Charger.

Jakmile je iPhone s nainstalovanou aplikací SuperHero umístěn do stanice SuperHero, aplikace se automaticky spustí a umožní v průběhu nabíjení zazálohovat kontakty a fotografie uložené v telefonu. Aplikace SuperHero umožňuje označit iPhone libovolným názvem, aby bylo možné pomocí jedné stanice SuperHero Backup and Charger nabíjet a zálohovat více telefonů. Indikátor průběhu oznamuje, kdy je zálohování dokončeno. Po počátečním zálohování všech kontaktů a fotografií se dále zálohují pouze nová data. Pokud uživatel přijde o svůj iPhone, může své kontakty a fotografie zkopírovat do nového telefonu jeho vložením do stanice SuperHero a stisknutím obnovovacího tlačítka.

Nový Iomega SuperHero Backup and Charger for iPhone je plně kompatibilní s iPhone 4, 3GS a 3G a také s iPod Touch (třetí a čtvrté generace). Produkt je nyní celosvětově dostupný za cenu 79,90 EUR (1500 Kč). Iomega SuperHero Backup and Charger for iPhone je nabízen s tříletou omezenou zárukou (podmíněnou registrací).

Další informace o tomto novém produktu naleznete na webu na adrese:

http://iomega.com/superhero-iphone-backup/

Našli jste v článku chybu?