Hlavní navigace

Inkoustová multifunkce HP Envy 110 e-All-in-One zaujme neotřelým designem

Sdílet

Pavel Kreuziger 13. 12. 2011

Elegantní tělo modelu HP Eenvy 110 e-All-in-One je tvořeno kombinací hliníku a skla, což zařízení přímo předurčuje k tomu, aby tvořilo stylový doplněk interiéru, a to od domácností po kanceláře manažerů.

Vzhled však není to jediné, co lze na multifunkci ocenit – pokročilé technologie uvnitř tiskárny umožňují tisk dokumentů i obrázků ve vysoké kvalitě, slušný výkon zařízení podává samozřejmě i při kopírování a skenování.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HP Envy 110 e-All-in-One disponuje velkým dotykovým displejem pro snadné ovládání. Mezi další přednosti patří třeba funkce oboustranného tisku nebo HP ePrint, což je funkce, která uživateli umožní tisknout přímo z mobilního zařízení, jako je smartphone nebo tablet.

Máte-li děti, můžete je zapojit do zábavného a vzdělávacího projektu www.zabavadomu.cz. Pro nejmenší jsou zde třeba různé omalovánky, které lze poslat z internetu přímo do tiskárny, a to opět za pomoci funkce ePrint.

Nový model multifunkčního zařízení HP Envy 110 e-All-in-One již seženete na českém trhu za doporučenou maloobchodní cenu 6 199,- Kč včetně DPH.

Našli jste v článku chybu?