Hlavní navigace

Infotea nabízí novou verzi informačního systému EVM 2.0, k dispozici je i zdarma

Sdílet

Čestmír Žák 11. 1. 2011

Společnost Infotea v těchto dnech oficiálně uvádí na trh novou verzi evidenčního informačního systému EVM. Oproti předchozí verzi přibyly nejen další nástroje a funkce v oblasti správy a řízení firemních procesů, ale také nové logo a grafika,  které podle autorů produktu lépe charakterizují jeho zaměření produktu. Současně s uvedením EVM 2.0 společnost představila inovovaný produktový web na adrese www.system-evm.cz.

Ten poskytuje informace o vlastnostech a výhodách nové verze evidenčního informačního systému, jsou představeny jednotlivé moduly a nástroje a formou případových studií ukázky nasazení systému v konkrétních společnostech. Součástí webu jsou také multimediální výukové prezentace.

„Skutečně se jedná o novinku, nikoliv o nováčka v oblasti informačních systémů, jelikož předchozí verzi EVM na našem trhu využívá již několik let celá řada firem a společností ke svému růstu a úspěšnému podnikání“, podotýká Pavel Rek, obchodní a marketingový manažer společnosti Infotea.

Mezi novinky EVM 2.0 patří například nové komponenty, použitelné při definici webového portálu, také nový způsob pokročilého vyhledávání s možností definování vlastních filtrů. Řady vylepšení se dočkaly i nástroje a funkce, umožňující využívat EVM jako plnohodnotný manažerský nástroj.

„Veškeré informace samozřejmě naleznete na inovovaném produktovém webu. K dispozici je také free verze EVM 2.0 pro komerční využití na neomezeně dlouhou dobu“, doplňuje Pavel Rek.

Našli jste v článku chybu?