Hlavní navigace

iGo uvádí na trh kompaktní notebookovou nabíječku

Sdílet

Martin Rippl 27. 7. 2011

Čeští zákazníci mají nově možnost pořídit si praktickou nabíječku iGo Mini, která se svými rozměry 120 x 70 x 16,5 milimetrů představuje ideálního společníka nejen na cesty. Napájecí adaptér iGo Mini je dodáván spolu s devíti výměnnými konektory, díky kterým je dle webu výrobce možné nabíječku používat s modely notebooků od následujících výrobců: Hewlett-Packard, Dell, Compaq, Lenovo, Advent, Asus, Computer Technology Link, Everex, Fujitsu, Gateway, LG, MSI, Toshiba, Acer, Sony a Samsung.

Kompaktní adaptér navíc obsahuje vestavěný USB port. Ten dovoluje spolu s notebookem zároveň napájet různá mobilní zařízení, jako například mobilní telefon, fotoaparát nebo mp3 přehrávač.

„Díky minimálním rozměrům je možné tenký adaptér jednoduše uložit do kabelky, brašny či kapsy a snadno přenášet,“ uvedl v tiskovém prohlášení Radim Tlapák, ředitel společnosti NTB CZ, která je oficiálním dovozcem výrobků značky iGo do České republiky. Samozřejmostí je také zachování vysokého výkonu i při těchto malých rozměrech. Lidé se nemusí bát používání adaptéru ani v cizích zemích, ten se totiž automaticky přizpůsobí odlišnému vstupnímu napětí a bezpečně přístroj dobije,“ doplnil Tlapák.

Kompaktní nabíječku s cenou 1 100 Kč je možné zakoupit na portálu www.igo.cz nebo v síti autorizovaných prodejců a prodejen Electro World po celé České republice.

 

Specifikace

Rozměry: 120 x 70 x 16,5 mm
Vstupní napětí: 100-240 V AC; 50/60 Hz
Výstupní výkon: 90 W
Výstupní výkon USB portu: 5 W

Našli jste v článku chybu?