Hlavní navigace

iGo přichází s novou nabíječkou se záložním zdrojem

Sdílet

Karel Krutý 9. 12. 2010

Adaptér iGo Charge Anywhere podle výrobce umožňuje napájet jakýkoliv přístroj na cestách i mimo dosah elektrické sítě. Díky záložnímu zdroji navíc nabíječka dokáže zdvojnásobit životnost baterie mobilního telefonu. Nabíječka iGo Charge Anywhere v sobě skrývá zabudovanou záložní baterii. Tento přístroj dovoluje z klasické zásuvky nabíjet mobil, PDA, MP3 přehrávač či herní konzoli, a zároveň dobíjet integrovanou baterii. Díky záložnímu zdroji je možné nabíječku využít i v místech, kde není dostupná elektrická energie. Dva USB porty navíc umožňují současně napájet dvě různá zařízení a ušetřit tak čas.

Záložní zdroj nabíječky disponuje kapacitou 1800mAh, je tedy dvakrát větší než standardní kapacita baterie mobilního telefonu. Majitel iGo Charge Anywhere tak získá cenné minuty telefonování i mimo dosah elektrické sítě. Adaptér se proto hodí na služební cesty nebo výlety do přírody. Cena byla stanovena na 1090,- Kč.

iGo Charge Anywhere

-    Je-li nabíječka zapojena do elektrické sítě, může najednou nabíjet až dvě zařízení díky dvěma USB portům. Zároveň probíhá nabíjení integrované baterie
-    Kompaktní design, nízká hmotnost
-    Sklopná vidlice
-    Balení obsahuje USB nabíjecí kabel
-    Kompatibilita s novými modely je zajištěna systémem výměnných konektorů

http://www.igo.cz/charge-anywhere-nabijecka-se-zalozni-baterii.html

Našli jste v článku chybu?