Hlavní navigace

IGNUM představuje webhosting v novém a nabízí CZ doménu zdarma

7. 9. 2009

Sdílet

Nový webhosting od IGNUM

Pět nových variant webhostingu přináší především značně rozšířený prostor pro web, e-maily a databáze, neomezený počet e-mailových schránek, statistiky AWStats a rozšířenou nabídku aplikací a doplňkových služeb.

Partnerský a slevový program nabízí zákazníkům řadu výhod. Jedná se především o slevy na dlouhodobě objednané služby, odstupňované množstevní slevy a odměny za zprostředkování.

„Plně si uvědomujeme, že každý uživatel má jiné požadavky na webhosting, ať už se jedná o místo na disku, počet e-mailových stránek, dostupné aplikace a služby nebo používání skriptování na straně serveru. Proto přicházíme s novými variantami webhostingu, které by měly všechny tyto požadavky plně uspokojit," říká Marek Erneker. „Do konce listopadu 2009 navíc k nově objednaným webhostingům nabízíme příjemný bonus - CZ doménu zdarma."

Pro začátečníky a méně náročné webové prezentace je určena zcela nová varianta eCard. Pro náročnější zákazníky je připravena zjednodušená nabídka specializovaných webhostingů - MailBox, Lite, Medium a Full, u kterých byl kromě jiného přidán přístup přes FTP se 100 GB a proveden upgrade profesionálního aplikačního prostření ColdFusion.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).