Hlavní navigace

HUE+: digitální řešení pro osvětlení PC

Sdílet

Pavel Kreuziger 29. 10. 2015

Uživatelé PC mohou u nového řešení využít široké možnosti nastavení a přizpůsobení včetně funkcí chytrého osvětlení, které dokážou reagovat na změny v systémových podmínkách. Sem se řadí celkem osm světelných efektů, přičemž každý z nich lze ještě zvlášť nastavit. Jednotlivé LED diody je možno konfigurovat zvlášť a možnosti přizpůsobení jsou díky tomu prakticky neomezené.

NZXT HUE+

Světelné řešení nabízí i dvoukanálový světelný výstup, přičemž každý z kanálů může mít přiřazenu zvláštní funkci a až čtyři proužky LED diod z celkově osmi v rámci jediného HUE+. Jedno balení obsahuje čtyři LED proužky a čtyři prodlužovací kabely různých délek.

Díky silným magnetům na každém z proužků je možné LED diody jednoduše rozvěsit po jakémkoliv magnetickém povrchu. Kromě toho je součastí balení ještě páska 3M, která nabízí alternativu pro nalepení LED proužků na povrch nemagnetický.

Řešení HUE+ společnosti NZXT může být nakonfigurováno v tzv. Smart a Audio režimech. V režimu Smart reagují světelné efekty na změny v teplotách procesoru a grafického čipu a na herní snímkování, v režimu Audio pak na zvukový výstup počítače, což v podstatě přidá světelné efekty k přehrávané hudbě nebo videu.

Zdroj: TZ NZXT

Našli jste v článku chybu?