Hlavní navigace

HTC zřejmě uvede čtyřjádrový smartphone Edge

Sdílet

S informací o plánovaném smartphonu HTC Edge přišel zpravodajský web PocketNow, jemuž se do rukou dostaly rovněž obrázky nového telefonu. Dle anonymního leč údajně věrohodného zdroje magazínu PocketNow má mít HTC Edge velmi podobný vzhled ve srovnání s jeho předchůdci, čehož si můžete koneckonců povšimnout sami na obrázku. Novinka má být vybavena 4,7palcovým displejem s rozlišením 720p, 8MPx kamerou, a čtveřicí dotykových tlačítek navzdory faktu, že nejnovější verze Androidu Ice Cream Sandwich by měla podporovat telefony bez jakýchkoliv tlačítek.

htc edge

Nejvýraznějším prvkem hardwarové výbavy má však být procesor Nvidia AP30 Tegra 3 se čtyřmi jádry taktovanými na frekvenci 1,5 GHz. Pokud se tato informace ukáže být pravdivou, stane se Edge společnosti HTC prvním smartphonem disponujícím 4jádrovým procesorem.

Dle serveru PocketNow se bude moci telefon dále pochlubit 1GB RAM, 32 GB vnitřní paměti, novou verzí GUI HTC Sense 4.0 a podporou nových služeb, jako je obchod s hudbou a knihami nebo herní síť.

Očekává se, že by se měl smartphone na trh dostat na počátku druhého kvartálu příštího roku.

Našli jste v článku chybu?