Hlavní navigace

HTC představuje začátečnický smartphone - HTC Explorer

Sdílet

Jan Bednařík 2. 10. 2011

Společnost HTC rozšířila své portfolio produktů o nového zástupce v kategorii nejdostupnějších smartphonů, HTC Explorer. Novinka je určena těm, kteří doposud s chytrými telefony nepřišli do styku a hledají nepříliš drahý, leč plnohodnotný smartphone. HTC Explorer je vybaven 3,2“ HVGA (480x320 pixelů) displejem, tří megapixelovým fotoaparátem a operačním systémem Android. Telefon obsahuje také nejnovější verzi uživatelského prostředí HTC Sense.

„HTC Explorer je se svým poměrem cena/výkon ideální vstupenkou do světa smartphonů,“ říká Jason Mackenzie, prezident obchodu a marketingu společnosti HTC a dodává: „Novinka HTC Explorer je prvním výsledkem naší snahy přiblížit chytré telefony i těm uživatelům, kteří se jim doposud vyhýbali.“

HTC Explorer

HTC Sense

HTC Explorer je vybaven aktuální verzí uživatelského prostředí HTC Sense, která se poprvé představila ve stylovém modelu HTC Rhyme. Vyznačuje se provázaností jednotlivých aplikací, širokou nabídkou widgetů a líbivými grafickými animacemi. Předností nové verze HTC Sense je přizpůsobitelná pohotovostní obrazovka, na které si uživatel nastaví pouze aplikace, které denně používá.

Dostupnost

Zahájení prodeje HTC Explorer je v České republice plánováno na listopad letošního roku. Doporučenou cenu zatím výrobce bohužel neoznámil, nicméně slibuje, že se bude jednat o zástupce z nejlevnějších řad.

Našli jste v článku chybu?