Hlavní navigace

HTC: trojice nových smartphonů s Windows Phone 7

12. 10. 2010

Sdílet

Nová produktová řada nabídne vedle operačního systému Windows Phone 7  také vlastní rozhraní HTC Hub, která doplňuje novou generaci mobilních Windows o aplikace HTC Weather nebo Stock s vývojem akciových trhů. Pro kreativní uživatele je přichystána aplikace Photo Enhancer - ta umožňuje úpravu fotek speciálními efekty před tím, než je uživatel nasdílí svým přátelům.

Windows Phone 7

Nová generace operačního systému Windows Phone 7 je podle svých autorů navržena tak, aby uživatel udělal v méně krocích více práce. Výsledkem je uživatelské rozhraní složené z tzv. „dlaždic“ a Hubů. Ty poskytují rychlý přístup k  informacím, které uživatel potřebuje. Systém nabízí například People, Pictures, Games, Music & Video, Office nebo Marketplace Hub. Windows Phone 7 integrují také další multimediální služby Microsoftu, jako je Xbox Live pro hraní her, sadu aplikací a služeb Windows Live, vyhledávač Bing nebo multimediální přehrávač Zune pro synchronizaci hudby a videí s PC.

HTC 7 Mozart

HTC 7 Mozart navazuje svým zpracováním na dříve představené modely. Odolné tělo zařízení je totiž vyrobeno z jediného kusu leštěného hliníku. Telefon umí díky technologiím Dolby Mobile a SRS WOW HD přehrávat prostorový zvuk ve všech audiovizuálních formátech. O stále aktuální hudební knihovnu v telefonu se pak postará aplikace Microsoft Zune. Ta synchronizuje paměť telefonu s počítačem uživatele.

HTC 7 Trophy

Další z představených telefonů, HTC 7 Trophy, nabídne rychlou odezvu díky 1GHz Snapdragon procesoru včetně 3,8“ WGVA displeje s vysokým rozlišením. Uživatelé ocení také technologii prostorového a dynamického zvuku SRS WOW HD. Zařízení se tak svým výpočetním výkonem a multimediálními vlastnostmi podle výrobce hodí pro poslech hudby, sledování seriálových novinek nebo hraní akčních, ale i logických her dostupných díky službě Xbox Live. Jedná se o stejnou technologii, kterou využívá také multimediální konzole Xbox 360.

HTC HD7

Náročným uživatelům, kteří chtějí sledovat své oblíbené seriály a filmy na 4,3“ displeji, je určen nový model HTC HD7. Především filmovým nadšencům nabídne speciální výklopný stojánek na zadní straně, díky kterému je možné telefon opřít o stůl. Parametry HTC HD7 nejlépe vyniknou také na nejnovějších hrách ve službě Xbox Live.Dostupnost

Všechny tři dnes představené modely s Windows Phone 7 budou k dispozici v maloobchodní distribuční síti v průběhu listopadu letošního roku. HTC HD7 se také objeví v nabídce Telefónica O2. HTC 7 Trophy bude v prodeji za doporučenou cenu 11 499 Kč, naopak HTC 7 Mozart vyjde nové majitele na 12 499 Kč. HTC HD7 zakoupí zákazníci za 13 999 Kč.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).