Hlavní navigace

HTC představuje nový stylový smartphone Rhyme

Sdílet

Jan Bednařík 22. 9. 2011

Srdcem novinky HTC Rhyme je přepracované uživatelské rozhraní HTC Sense se vzdušnější hlavní obrazovkou. Novinka bude vybavena 3,7palcovým SLCD displejem s WVGA rozlišením, 5Mpx fotoaparátem s automatickým ostřením a přisvětlovací LED diodou. Telefon navíc obsahuje funkci Instant Shutter, která umožňuje hbité pořízení fotografie, díky čemuž budou moci uživatelé zachytit nečekané momentky.

HTC Rhyme je jako první telefon z nabídky HTC vybaven také funkcemi Action Burst Scene a Panoramic Mode. Ty umožňují zachytit pět souvislých fotografií v průběhu pěti vteřin, resp. jednoduché „slepování“ několika fotografií do panoramatického celku. Samozřejmostí jsou aplikace určené k úpravám fotografií, jejich nahrávání na sociální sítě a označení přátel.

 

Nová verze HTC Sense

Prostřednictvím smartphonu HTC Rhyme současně společnost HTC představí nové uživatelské rozhraním HTC Sense. To bude obsahovat přepracovanou hlavní obrazovku s důrazem na vzdušnost a přehlednost jednotlivých kontextových nabídek, např. událostí v kalendáři, zpráv a dalších funkcí.

home screen

K telefonu HTC Rhyme lze dokoupit celou řadu nového příslušenství:

  • HTC Rhyme Docking Station – Dokovací stanice, jež kromě dobití baterie umožňuje díky vestavěným Bluetooth reproduktorům proměnit telefon v přenosnou Hi-Fi věž.
  • HTC Rhyme Sports Armsband – Sportovní doplněk, který využijí především nadšení běžci toužící po záznamu uběhnuté trasy pomocí GPS modulu či poslechu hudby.
  • HTC Rhyme Charm - Doplněk ve tvaru malé kostky, jež se v případě příchozího hovoru rozsvítí.
  • HTC Rhyme Tangle Free Headphones - Stylové špunty pro poslech hudby.
  • HTC Rhyme Bluetooth Headset - Slouží pro pohodlné a bezpečné telefonování při řízení auta.
  • HTC Rhyme Bluetooth Car Speaker - Sada reproduktorů a mikrofonu, které lze připevnit na sluneční stínidla do auta.

dokovací stanice

Telefon bude v Čechách k dispozici v průběhu října v barevném provedení Hourglass. Doporučená koncová cena a dostupnost jednotlivého příslušenství bude upřesněna při zahájení prodeje.

Našli jste v článku chybu?