Hlavní navigace

HTC Flyer míří na pulty českých obchodů

Sdílet

Redakce 18. 5. 2011

První zájemci se nového zařízení dočkají ve speciální promoakci na značkové pražské prodejně HTC již 20. května. Ve volném prodeji bude od 23. května za doporučenou maloobchodní cenu 16 999 Kč. Sedmipalcový tablet doplní  nabídku chytrých telefonů s operačním systémem Android i Windows Phone 7.

Tělo tabletu je vyrobeno z hliníkového pouzdra, ve kterém se ukrývá procesor Qualcomm Snapdragon s frekvencí 1,5GHz. HTC Flyer bude v prodeji ve dvou variantách. Základní model s 16GB interní pamětí a Wi-Fi připojením bude k dispozici za doporučenou cenu 13 999 Kč.  Lépe vybavený model s 32GB vnitřní pamětí a podporou Wi-Fi i 3G připojení bude v nabídce za doporučenou cenu 16 999 Kč. Obě varianty jsou vybaveny digitálním perem HTC Scribe.

Pro tablet HTC Flyer vyvinula společnost HTC i přepracovanou verzi svého uživatelského prostředí HTC Sense. Sedmipalcovému displeji dominuje hlavní obrazovka s 3D menu složeným z jednotlivých pracovních ploch. V nové verzi lze také přímo z pohotovostní obrazovky po zapnutí displeje spustit nejpoužívanější aplikace, jako je například internetový prohlížeč, e-mail nebo výpis novinek ze sociálních sítí. Majitelé tabletu ocení také prohlížení webových stránek díky podpoře nejnovější specifikace HTML 5 a Adobe Flash 10.

Podrobnější infromace naleznete na sesterském magazínu CIO BusinessWorld.

Našli jste v článku chybu?