Hlavní navigace

HP v květnu přinese nové notebooky a tiskárny pro business

Sdílet

Pavel Kreuziger 15. 5. 2013

K novinkám se řadí notebooky řady HP ProBook 400 Series, které se dle informací výrobce chlubí nejen elegantním vzhledem, ale i dlouhou výdrží baterie a životností. Další nová řada business notebooků HP ProBook 200 Series byla vyráběna s důrazem na využití multimediálních nástrojů a komplexních možností připojení.

HP ProBook 450

Dalšími nově představenými modely jsou skener HP Scanjet Pro a tiskárny řad HP LaserJet a HP Officejet. Ty jsou taktéž určeny pro sektor SMB, tedy malých a středních podniků.

Notebooky HP ProBook 400 Series se vyrábějí s velikostmi displejů 17,3“, 15,6“ a 13,3“. Designoě jsou vyvedeny v těle s hliníkovými prvky v barvách „Meteorit Grey“, který je součástí jednotné identity značky HP. Mezi výbavu těchto notebooků patří SSD disky či různé možnosti konektivity včetně 4G WWAN. Zabezpečení je řešeno technologií HP Client Security.

Druhá řada, ProBook 200, dává na „výběr“ pouze jednu velikost displeje, a to 15,6 palce. Nabízí bohaté možnosti bezdrátového připojení a možnost volby mezi procesory AMD a Intel. Zařízení jsou vybavena porty HDMI i reproduktory značky Altec Lansing.

Na tiskovém poli patří k novinkám multifunkční laserové tiskárny HP LaserJet Pro série M521, které umožňují tisknutí i na cestách pomocí chytrého telefonu či tabletu a aplikací HP ePrint, AirPrint nebo DirectPrint. Dále se sem řadí laserové tiskárny HP LaserJet Enterprise M725 určené pro business s velkým objemem tisku. Tyto tiskárny podporují formáty papíru až do velikosti A3.

HP Officejet Pro 251dw

Další novinkou je již zmíněný skener HP ScanJet Pro 3000 s2, který je kompaktní a je opět určen pro segment SMB. Poslední tři zařízení jenom zmíníme – jedná se o inkoustovou tiskárnu HP Officejet Pro 251dw a multifunkční zařízení HP Officejet Pro 276dw MFP a Officejet 7610 Wide Format e-All-in-One.

Zdroj: TZ HP

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).