Hlavní navigace

HP - nová řada tiskáren Photosmart s dotykovou technologií

22. 9. 2009

Sdílet

HP - nová řada tiskáren Photosmart s dotykovou technologií

 

Společnost HP představila novou řadu tiskáren HP Photosmart využívající dotykovou technologii HP TouchSmart. Nejnověji přibyly do nabídky modely HP Photosmart C4683, HP Photosmart C4783, HP Photosmart, HP Photosmart with Wireless, HP Photosmart Plus a HP Photosmart Premium.

HP Photosmart


Nejnovější tiskárny řady HP Photosmart jsou vybaveny celou řadou funkcí. Mezi ně patří:

•    Software HP Photo Print Gadget, který umožňuje uživatelům přetahovat fotografie na ikonu na pracovní ploše prakticky odkudkoliv – ze složek, aplikací, zpráv elektronické pošty i webových stránek. Software také provede  úpravu a ořez obrázků podle velikosti papíru
•    Aplikace HP Smart Web Printing, umožňující vytisknout více webových stránek na jednu stránku papíru, dle HP šetří inkoust. Uživatel si díky ní jednoduše zvolí pouze ty části, které skutečně chce tisknout.
•    Několik modelů nové řady HP Photosmart je také vybaveno rozhraním pro bezdrátovou síť, což umožňuje tisknout z mnoha zařízení umístěných v rozdílných místech domu či bytu
•    Uživatelé zařízení Apple iPhone a iPod touch mohou bezdrátově tisknout fotografie pomocí aplikace HP iPrint Photo, která je k dispozici ke stažení zdarma na Apple App Store.

HP Photosmart C4683 a HP Photosmart C4783

HP Photosmart C4683 a HP Photosmart C4783 jsou zařízení pro domácí tisk, skenování a kopírování. Fotografie, webové stránky i nejrůznější dokumenty si můžete zobrazit na barevném displeji s technologií HP TouchSmart. Tiskárna HP Photosmart C4783 je navíc vybavena rozhraním pro bezdrátovou síť. Barevný displej s technologií HP TouchSmart má úhlopříčku 3,7 cm a po jeho pravé a levé straně se nalézají dotyková tlačítka pro různé tiskové operace. Dále tyto tiskárny využívají integrovaných tiskových hlav (IPH).


HP Photosmart a HP Photosmart with Wireless

HP Photosmart je kompaktní tiskárna nabízející především snadné použití, a to díky technologii TouchSmart a ovládacím tlačítkům po levé i pravé straně barevné obrazovky s úhlopříčkou 3,7 cm. Uživatelé tak mohou prohlížet, kopírovat, tisknout či skenovat fotografie bez použití počítače. Tiskárna HP Photosmart with Wireless nabízí kromě toho ještě vestavěné rozhraní pro bezdrátovou síť. Obě zařízení využívají inkousty řady HP 364 (čtyři samostatné inkoustové kazety) s technologií dual-drop.


HP Photosmart Plus

Multifunkční zařízení HP Photosmart Plus nabízí řešení pro tisk, skenování a kopírování, umožňuje bezdrátový tisk fotografií, webových stránek i nejrůznějších dokumentů. Obrazovka TouchSmart s úhlopříčkou 6,1 cm usnadňuje prohlížení, editaci a tisk fotografií bez připojení k počítači.  Tiskárna rovněž používá inkoustové kazety řady HP 364 (čtyři samostatné kazety).

HP Photosmart


HP Photosmart Premium

Multifunkční zařízení HP Photosmart Premium nabízí obrazovku TouchSmart s úhlopříčkou 8,9 cm. Uživatelé mohou prohlížet, editovat a tisknout fotografie prostřednictvím ovládacího panelu zařízení. HP Photosmart Premium nabízí vestavěná rozhraní Wi-Fi, Bluetooth a Ethernet pro připojení k notebookům, PC, mobilním zařízením apod.  Kromě toho je tiskárna HP Photosmart Premium vybavena také vestavěným modulem pro oboustranný tisk.

HP Photosmart

I tato tiskárna pracuje s inkousty řady HP 364, je však založena na systému pěti barev v samostatných kazetách (včetně černé fotografické kazety HP 364 Photo Black ve standardní nebo XL velikosti).

Tiskárny HP Photosmart C4683 a HP Photosmart C4783 jsou kompatibilní s inkoustovými kazetami HP 121/121XL v konfiguraci jedna černá kazeta a jedna trojbarevná kazeta (azurová, purpurová, žlutá). Tiskárny HP Photosmart Wireless, HP Photosmart Plus a HP Photosmart Premium pracují s inkoustovými kazetami řady HP 178. Uživatelé si mohou podle svých potřeb koupit buď kazety standardní velikosti nebo kazety velkokapacitní (XL).

Nové obaly produktů

Stejně jako veškerý spotřební materiál HP jsou i nové tiskárny baleny do nových obalů s názornými ikonami, které doplňují obaly notebooků a osobních počítačů HP. Zákazníci tak budou moci produkty HP v prodejnách snáze identifikovat.


Odhadované maloobchodní ceny pro Evropu a termíny uvedení na trh jsou následující:

•    HP Photosmart C4680 – 79 eur, v prodeji od října 2009
•    HP Photosmart C4780 – 99 eur, v prodeji od října 2009
•    HP Photosmart – 99 eur, v prodeji od října 2009
•    HP Photosmart with Wireless – 129 eur, v prodeji od října 2009
•    HP Photosmart Plus – 149 eur, v prodeji od září 2009
•    HP Photosmart Premium – 199 eur, v prodeji od října 2009

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).