Hlavní navigace

Gigabyte uvádí utilitu pro optimalizaci sítě

Sdílet

Redakce 4. 10. 2011

Prostřednictvím priorizace síťové komunikace (jako jsou streamingové média, komunikace a online herní aplikace) LAN Optimizer inteligentně spravuje síť tak, aby poskytl optimální zážitek z provozu online. LAN Optimizer poskytuje inteligentní a adaptivní analýzu sítě a její správu pro všechny druhy provozu po síti. Automatické upřednostňování datových proudů (streams) z online her, obsahu streamingových médií a prohledávání po webu pomáhá zabránit tomu, aby byla síť omezována intenzivním síťovým provozem, jaký představuje například rozsáhlé stahování dat.

LAN Optimizer je volně šiřitelná softwarová aplikace, která pracuje společně s řídící jednotkou Realtek 8111 Network LAN za účelem monitorování a správy chování sítě vašeho PC. Jde o jednoduché uživatelská rozhraní, které vám umožňuje zvolit si typy provozu po síti, které chcete upřednostnit, včetně herních aplikací, streamování médií, komunikace či prohlížení si údajů na webu. Můžete se také cíleně obrátit na specifické aplikace, přičemž si podle potřeby vyberete upřednostnění nebo blokování. LAN Optimizer má také funkci voleb automatické správy, která používá adaptivní inteligenci sítě pro zajištění toho, abyste získali nejvyšší možnou kvalitu na síti.

LAN Optimizer je volně šiřitelný software pro zákazníky společnosti Gigabyte, který funguje na modelech základních desek s řídící jednotkou Realtek 8111 Network LAN. Aktuální verzi získáte na adrese:

http://www.gigabyte.com/support-downloads/Utility.aspx


Foto:  © ktsdesign - Fotolia.com

Našli jste v článku chybu?