Hlavní navigace

Galerie MWC 2013: smartphony nabírají na velikosti - 2. díl

Sdílet

Leah Yamshon 8. 3. 2013

Předchozí díl

 

LG Optimus Pro

LG Optimus Pro

Na první pohled byste si mohli nový LG Optimus Pro jednoduše splést se Samsungem Galaxy Note II. Oba telefony mají 5,5palcový displej, fyzické tlačítko „domů“ a zaoblený obdélníkový design,

Jakmile však dostanete telefon od LG do ruky, rychle zjistíte, že se opravdu nejedná o stylusem vybavený „phablet“ konkurenčního korejského giganta Samsungu.

NEC Medias W

NEC Medias W

NEC Medias W je dvouhlavá příšera, která je osazena dvěma 4,3palcovými displeji namísto jednoho.

Společnost tedy nešla cestou jedné velké obrazovky, ale namísto toho přidala obrazovku druhou, která se v případě potřeby nasadí k té primární, čímž se zdvojnásobí zobrazovací plocha.

Tento design má za následek kompaktnější telefon, který uživatelům umožňuje přístup k druhému displeji jen pokud je to potřeba. S oběma obrazovkami je ovšem tento telefon poměrně masivní.

Alcatel One Touch Scribe Easy

Alcatel One Touch Scribe Easy

Chcete telefon, který udělá velký dojem bez významné díry ve vaší peněžence (a je k dispozici v záplavě barevných mutací)? Do tohoto schématu zapadá Alcatel One Touch Scribe Easy alias znovuzrození dříve velice rozšířené značky.

Tento model je vybaven 5palcovým displejem, má 5megapixelový fotoaparát a také svůj vlastní stylus. A to nejlepší na tom je, že stojí pouhých 130 amerických dolarů.

HTC One

HTC One

Přestože HTC představilo One několik dní před MWC na vlastní oficiální diskové konferenci, samozřejmě svou novou vlajkovou loď hrdě vystavilo na svém stánku. Se svým 4,7palcovým displejem však One vedle ostatních velkých mobilů vypadá jako trpaslík.

Kromě svého „malého“ displeje se smartphone chlubí hmotností jenom mírně převyšující 140 gramů, tloušťka přístroje ve středu těla je pak jen necelých 9 milimetrů.

Zdroj: IDG News Service

Našli jste v článku chybu?