Hlavní navigace

Galaxy S4: vlajková loď Samsungu v prodeji od 27. dubna

17. 4. 2013

Sdílet

Tak tedy pozor – prodej bude zahájen v sobotu dne 27. dubna 2013 vždy v 10 hodin dopoledne místního času, Českou republiku nevyjímaje.

Podle Jin Hwan Kima, prezidenta společnosti Samsung Electronics pro Českou a Slovenskou republiku, bude prodej smartphonu ve výše zmíněný čas zahájen ve vybraných obchodech. „V nejbližších dnech oznámíme jejich seznam, stejně jako speciální nabídku pro první majitele Samsungu Galaxy S4,“ řekl Jin Hwan Kim.

Samsung Galaxy S4 je označován jako nejlepší smarphone na světě. Jde o vůbec první telefon na světě, který disponuje Full HD Super AMOLED displejem. Pětipalcový displej se chlubí hustotou pixelů 441 ppi. K dalším specifikacím patří 13megapixelový fotoaparát s funkcemi „Oboustranný snímek“, „Akční snímek“, „Zvuk a foto“ či „Animovaná fotografie“.

Ke specialitám se řadí „bezdotykové ovládání“, „bezdotykový náhled“ nebo „inteligentní pauza“; poslední jmenovaná funkce pozastaví přehrávaný videozáznam ve chvíli, kdy se podíváte mimo displej, a pokračuje v přehrávání, jakmile se opět zaměříte na displej.

Zdroj: TZ Samsung

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).