Hlavní navigace

Fujitsu představilo modernizované portfolio notebooků Lifebook včetně dvou ultrabooků

Sdílet

Jáchym Krasek 12. 9. 2012

Modernizovány byly všestranné i technologicky nejpokročilejší modely. Především však byla řada Lifebook rozšířena o šest nových modelů, včetně dvou ultrabooků. Nové modely doplní širokou řadu produktů Lifebook vybavenou nejnovějšími procesory 3. generace Intel Core. Fujitsu nabízí kompletní řadu produktů pokrývajících veškeré firemní potřeby v oblasti mobilní výpočetní techniky - od ultrapřenosných 12,1" notebooků až po 17,3" modely, které zastoupí stolní počítače.

Novinkami podzimu 2012 jsou univerzální notebooky Lifebook N532, AH552/SL a UH552, všestranné notebooky Lifebook UH572 a S792 a špičkové zařízení Lifebook U772 Ultrabook.

Většina notebooků z portfolia je vybavena modulární šachtou, díky čemuž mohou uživatelé vyměnit optickou jednotku za druhou baterii či pevný disk, přidat inovativní projektor, který lze zasunout do šachty pro optickou jednotku, nebo prázdný modul umožňující snížení celkové hmotnosti.

Modernizované a rozšířené portfolio notebooků Lifebook je v Česku dostupné od srpna 2012. Doporučená cena se liší dle jednotlivých modelů – nejnižší začíná na 10 500 Kč.

 

Zdroj: TZ Fujitsu

Našli jste v článku chybu?