Hlavní navigace

ESET přijímá desítky zaměstnanců. V Praze nově vznikne virová laboratoř

Sdílet

Čestmír Žák 17. 12. 2010

České pobočky přijmou 19 nových IT specialistů a manažerů, na Slovensku vzniká 130 nových pozic. V Praze ESET otevře novou virovou laboratoř a po Bratislavě a polském Krakově se tak česká metropole stane třetím pracovištěm virových analytiků.

Obchodní pobočku má ESET v Praze od roku 2001, virová laboratoř (Malware Research Laboratory) bude otevřena 1. února 2011. Hlavní náplní práce virových analytiků bude příprava detailních rozborů nově získaných infiltrací a navrhování detekčních a léčících algoritmů. ESET přijímá nové pracovníky nejen do hlavního města, ale i do pobočky v Jablonci nad Nisou, kde mají šanci například uchazeči o místo bezpečnostního konzultanta a bezpečnostního inženýra. V Jablonci najde místo 8 zaměstnanců.

ESET rovněž přijímá nové zaměstnance v bratislavské centrále, kde přijme mimo jiné programátory, analytiky infiltrací nebo marketingové manažery. Celkem ESET na Slovensku potřebuje 130 pracovníků, z toho 80 do technologické divize. V polském Krakově přibude 18 nových kolegů.

Otevření nového pracoviště navazuje na náborovou kampaň, kterou slovenská firma zahájila letos v říjnu. ESET v rámci příjímání nových zaměstnanců kromě klasických pohovorů spoléhá i na moderní metodu, kdy vybírá zájemce z těch, kteří se zapojí do řešení úloh zveřejněných na webu http://www.3537.cz. Do soupeření o různé pozice se přitom mohou pustit nejen profesionálové, ale i nadaní středoškolští a vysokoškolští studenti.

Našli jste v článku chybu?