Hlavní navigace

Epson Stylus Photo PX660 - multifunkce pro fotoamatéry

Sdílet

Čestmír Žák 10. 12. 2010

Společnost Epson uvedla na trh multifunkční tiskárnu Epson Stylus Photo PX660, která je vybavena funkcemi skenování a kopírování. Podle výrobce navíc údajně přináší tisk lesklých fotografií ve vyšší kvalitě, než jakou nabízejí fotolaboratoře. Tiskárna PX660 je navržena tak, aby vyhověla potřebám fotoamatérů, kteří ocení obsluhu prostřednictvím LCD displeje a dotykového panelu s inteligentní navigací.

Tiskárna PX660 pracuje s inkoustem Epson Claria (inkoust na bázi barviva pro tisk ve vysokém rozlišení) a tiskne fotografie, které podle Epsonu vydrží až 98 let zarámované nebo až 200 let ve fotoalbu. Uživatelé mají možnost přímémho tisku z paměťových karet, USB klíčů a fotoaparátů s rozhraním PictBridge. Tisk fotografie o rozměrech 10x15 cm trvá dle výrobce 12 sekund. Uživatelé také mohou dát vlastní styl i svým CD a DVD  diskům přímým potiskem vhodných nosičů.

Tiskárnu Epson Stylus Photo PX660 je možné zakoupit od 1. prosince 2010. Doporučená maloobchodní cena PX660 vč. DPH se pohybuje od 3.290,- Kč.  Další informace naleznete na webu www.epson.cz.

Našli jste v článku chybu?