Hlavní navigace

Emgeton představuje své lifestylové MP3 přehrávače

Sdílet

David Zajíc 31. 1. 2009

Společnost Bell Technology uvádí na trh dvojici nových MP3 přehrávačů řady E-Cult s označením E6 a E9. Oba přehrávače vyšší střední třídy nabízejí stejně jako jejich předchůdci vyváženou kombinaci nejžádanějších parametrů a funkcí: kvalitní konstrukci, stylový vzhled, bohatou sbírku funkcí, kompletně české prostředí a zajímavou cenu.

Základem obou přístrojů je kovová konstrukce s přesným lícováním všech částí přístroje, která zajišťuje vyšší odolnost oproti přehrávačům s plastovým tělem při náhodných otřesech či menších pádech. Tradicí se u přehrávačů s logem Emgeton stalo české prostředí a bezchybná podpora českých znaků v ID3 popiscích, a samozřejmě tedy nechybí ani u „éčkových“ novinek. Budoucí majitelé zařízení se mohou těšit např. i na podporu mnoha formátů souborů, kvalitní displej, flash paměť o velikosti až 16 GB (E9 Cult) nebo značková sluchátka, která jsou součástí prodejního balení přehrávačů.

Emgeton E6 Cult

Stylově tenký multimediální přehrávač E6 Cult obsahuje minimum ovládacích tlačítek pro maximální zjednodušení ovládání – vystačí si pouze s pětisměrovým ovládacím kolečkem na čelní straně a bočním dvoupolohovým posuvníkem. Kov použitý na zadním zaobleném krytu přehrávače je při finální úpravě zabroušen a tím spolu s celkovým kvalitním dílenským zpracováním dává přehrávači elegantní vzhled.

emgeton e6 cult


Přehrávač E6 Cult poskytuje kvalitní reprodukci zvuku, který si mohou majitelé přístroje dále přizpůsobit vlastnímu vkusu pomocí ekvalizéru (včetně uživatelského pětipásmového profilu) a zvukových efektů. Na plně grafickém TFT LCD displeji s úhlopříčkou 1,8" lze přehrávat i videoklipy ve formátu MTV, zobrazovat fotografie, obrázky či textové soubory TXT. Přístroj rovněž obsahuje VKV rádio s citlivým příjmem a možností nahrávání živého vysílání. Vnitřní paměť přístroje může mít velikost až 8 GB, přičemž uživatel má možnost uložení a přehrávání až 5 000 souborů. Mezi další užitečné funkce patří například diktafon, foto album či přehledný průzkumník souborů.

Emgeton E9 Cult


Luxusní multimediální miniPMP přehrávač E9 Cult je zahalen do odolného kovového pouzdra v matně stříbrném odstínu. Kovová konstrukce je odolnější vůči náhodným otřesům a menším pádům, její matná povrchová úprava navíc snižuje výskyt otisků a škrábanců typických pro méně šetrné zacházení. Hlavní dominantu přístroje představuje vysoce kvalitní 2,4" QVGA TFT LCD displej, na němž lze pohodlně sledovat nejen krátké videoklipy, ale klidně i celé filmy.

emgeton

Model E9 Cult je předurčen pro náročnější zákazníky, kteří vyžadují kvalitnější reprodukci zvuku a více funkcí, než je standard běžných přehrávačů. V bohaté sbírce podporovaných formátů souborů proto nechybí ani audio formát FLAC, který podporuje pouze minimum konkurenčních modelů. Další předností přehrávače je intuitivní ergonomické ovládání a slot pro paměťové karty typu microSD; ten ale majitelé modelu E9 Cult vzhledem k velké vnitřní paměti až 16 GB možná ani příliš nevyužijí. Přistroj kromě hudby a videa pracuje i s obrázky a textovými soubory. Stejně jako u modelu E6 Cult nechybí VKV radiopřijímač s velmi citlivým tunerem a možností nahrávání vysílání, stejně jako možnost uložení až 5 000 souborů. K poslechu zvukových stop dokonce uživatelé nepotřebují ani připojit sluchátka – v seznamu funkcí se totiž nezapomnělo ani na vestavěný reproduktor. Další užitečné funkce představuje například diktafon, foto album, vestavěná hra Tetris, průzkumník souborů, stopky nebo kalendář.

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).