Hlavní navigace

Emgeton představuje miniaturní mobil Picco

24. 8. 2009

Sdílet

Emgeton Picco

Emgeton PICCO přináší ve svém těle o rozměrech 87 × 44 × 17,2 mm a hmotností 77 g včetně akumulátoru plnou funkcionalitu „dvou mobilů" - umožňuje používat dvě SIM karty zcela nezávisle na sobě.

O obrazovou komunikaci s uživatelem se stará displej s 1,75" úhlopříčkou, více než 64 tisíci barvami a rozlišením 128x160 bodů. Mobil pracuje ve dvou frekvenčních pásmech 900/1800 MHz (pro obě SIM nezávisle) a díky Li-Ion akumulátoru s kapacitou 500 mAh vydrží až osm dní v pohotovostním režimu. Emgeton PICCO  obsahuje v základním balení dvojici akumulátorů, takže úplné vybití jednoho z nich nemusí pro uživatele znamenat okamžitý nástup nuceného offline režimu až do nalezení nejbližší elektrické zásuvky.

Novinka představuje po modelu Noble druhý slide mobil Emgetonu vybavený DUAL SIM technologií. Na rozdíl od Noble je ale rozměrově i cenově výrazně menší a podporuje méně funkcí, které byly pečlivě vybrány, aby vyhověly co nejširší skupině uživatelů. Vyšší slide model Noble, stejně jako manažerský Enzo s klasickou konstrukcí, podporují jako první mobily na světe technologii 3G DUAL SIM. Jsou také doporučovanými telefony pro automobily Škoda, protože přístroje podporují plnou synchronizaci kontaktů přes Bluetooth a komfortní práci s nimi na dotykových displejích automobilů.

 

 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).