Hlavní navigace

eClub univerzity ČVUT ve spolupráci se Samsungem spouští vývojářskou soutěž pro studenty

23. 8. 2012

Sdílet

Česká a slovenská divize výrobce Samsung společně s eClubem vedeným pod záštitou pražské univerzity ČVUT spustily soutěž, jež má podpořit nadané studenty a pomoci jim přenést jejich podnikatelské nápady do praxe. Soutěžit se bude ve dvou kategoriích, a sice ve vývoji mobilní aplikace pro tablet Galaxy Tab a tablet Galaxy Note z produkce společnosti Samsung.

"Jako další formu podpory mladých podnikavců jsme se rozhodli vyhlásit soutěž, ve které se dají vyhrát nejen hodnotné ceny, ale také stipendium, nebo přístup na vybrané akce v akcelerátoru Node 5," sdělil zakladatel a vedoucí eClubu Jan Šedivý z katedry kybernetiky ČVUT a dodal: "Hlavním přínosem naší soutěže je skutečnost, že se vítězné aplikace dostanou přímo ke koncovým uživatelům produktů Samsung. Všechny aplikace musí splňovat podmínky pro uveřejnění v obchodě s aplikacemi SamsungApps, neboť vítězné aplikace pak budou na půl roku součástí nabídky tohoto obchodu. Pak je ovšem autoři budou moci nabízet ke stažení sami, nebo budou mít právo je prodat třetí straně. Takto nastavený model je jistě zajímavý jak z hlediska propagace, tak z hlediska monetarizace."

Studenti se mohou přihlašovat v až tříčlenných týmech do 1. listopadu. Na konec listopadu je pak ohlášen deadline pro odevzdání hotových aplikací. Vyhlášeny budou následně tři nejlepší týmy, které získají po řadě 20 000 Kč, 15 000 Kč a 10 000 Kč. Všichni členové vítězných týmů taktéž obdrží tablet Galaxy Note nebo Galaxy Tab podle soutěžní kategorie.

Bližší informace o soutěži, podmínky a odkaz na registrační formulář naleznete na oficiálních stránkách eClubu.

 

Zdroj: Fel.cvut.czEclub

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).