Hlavní navigace

Dvě mobilní novinky Sony Ericsson S312 a W205

9. 4. 2009

Sdílet

Sony Ericsson představuje mobilní telefony W205 a S312

 

Sony Ericsson S312 je modelem pro širokou skupinu uživatelů. Přístroj klasické konstrukce s 2“ displejem odolným proti poškrábání rychle zobrazí pořízené videozáznamy. Dále disponuje dvoumegapixelovým fotoaparátem s přisvětlením a přizpůsobením pro pohodlné fotografování ve vodorovné poloze (dva megapixely jsou pro focení mobilním telefonem plně dostačující). Nastavení fotoaparátu navíc usnadňují prosvícená tlačítka klávesnice, která zajišťují snadný přístup k nejpoužívanějším funkcím. Integrovaná funkce Photo fix umožňuje jednoduše vylepšit kvalitu pořízených snímků úpravou jasu a kontrastu.

Fotografie mohou uživatelé sdílet nejen skrze Bluetooth, ale také prostřednictvím obrázkového blogování, díky němuž lze vkládat fotografie na internet. Pro poslech hudby nabízí model S312 hudební přehrávač s funkcí rozpoznávání hudby TrackID, FM rádio s RDS a ekvalizér pro optimální přehrávání různých zvukových spekter.

Model S312 má také přehledný diář, který zaznamená veškeré smluvené schůzky, důležité termíny a telefonní seznam s možností vložení až 1000 čísel. Sony Ericsson S312 bude k dispozici na začátku třetího čtvrtletí tohoto roku v modrém a stříbrném barevném provedení.

Fotogalerii a podrobné specifikace najdete na našem sesterském webu HD World zde.


Designově propracovaný slider W205 uvítají uživatelé, kteří vyhledávají především jednoduché ovládání. W205 nabízí tradiční funkce Walkman telefonů Sony Ericsson – přehrávání písní ze sestaveného seznamu skladeb, FM rádio s RDS a oblíbenou funkcí pro rozpoznávání hudby TrackID, díky níž si může uživatel kdykoliv zjistit jméno interpreta i název právě přehrávané skladby.

Telefon podporuje přehrávání MP3 skladeb a polyfonní vyzvánění. Poslech hudby lze ovládat také speciálními režimy náhodného výběru či opakování skladeb.

Přístroj má ve své výbavě také 1,3 megapixelový fotoaparát, naneštěstí bez přisvětlení. Pořízené snímky lze snadno sdílet se svými blízkými prostřednictvím MMS či technologie Bluetooth. Zajímavý je také paralelní seznam kontaktů, který umožňuje sdílet kontakty více uživatelů současně, přičemž každý z nich má ke svému seznamu samostatný přístup.

Telefon bude k dispozici v černé barvě ve třetím čtvrtletí tohoto roku.

Kdo chce, může telefon doplnit o stojan s reproduktorem MS410. Posuvný mechanismus umožňuje využití reproduktoru s celou řadou Walkman mobilů. MS410 disponuje vestavěnou anténou FM rádia a zesiluje a vylepšuje kvalitu stereo zvuku nejen při poslechu hudby, ale i při prohlížení videozáznamů.

Tento reproduktor bude dostupný v černé barvě ve druhém čtvrtletí tohoto roku.

Fotogalerii a podrobné specifikace najdete na našem sesterském webu HD World zde.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).