Hlavní navigace

Dosud nepředstavený Service Pack 1 RTM pro Windows 7 unikl na internet

16. 1. 2011

Sdílet

Kromě tradičních a zároveň stále ještě pochybných míst pro šíření uniklého softwaru, kterými jsou torrenty, lze nejnovější service pack stáhnout například z renomovaného portálu Softpedia, jež nabízí 32bitovou i 64bitovou verzi. Jelikož Softpedia umístila software přímo na své servery, znamená to, že důkladně prověřila přítomnost škodlivých kódů i autentičnost souboru. Finální RTM build je verze 7601.17514.101119-1850 a v případě Windows 7 SP1 32-bit má velikost 537 MB, zatímco edice Windows 7 SP1 64-bit dosahuje velikosti 903 MB.

Svým uživatelům Service Pack 1 přinese několik nových vlastností, konkrétně dodatečnou podporu pro komunikaci se službami třetích stran, lepší výkon audio zařízení připojených prostřednictvím HDMI, korektní tisk různě orientovaných stránek XPS dokumentů, rozšířenou podporu dalších identit v RRAS a IPsec, podporu instrukční sady procesorů Advanced Vector Extensions (AVX) a změnu v chování funkce “Restore previous folders at logon” zajišťující obnovu složek až do jejich původního umístění.

Service pack je možné nainstalovat pouze na RTM verzi operačního systému Windows 7, na níž není nainstalována žádná z předešlých verzí service packu, kterými jsou verze beta a RC. Pokud vyloženě nepotřebujete některou z dodatečných funkcionalit nebo nepatříte k uživatelům, kteří chtějí nový service pack otestovat bezprostředně po jeho úniku, doporučujeme vám s instalací vyčkat až do oficiálního uvolnění společností Microsoft.

 

Zdroj: windows7news.com

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).