Hlavní navigace

Do nového školního roku s rodinnými tarify od T-Mobile

Sdílet

Bohuslav Dvorský 31. 8. 2011

Pro ty, co už T-Mobile Rodinu mají, jsou pak připraveny nové datové balíčky Rodinný internet v mobilu. Kontrolu výdajů, ale i zvýšení bezpečnosti dětí či rodinných mazlíčků pak dle operátora zajistí služba Rodina v bezpečí. Obdobné novinky jsou připraveny i pro firemní zákazníky v rámci T-Mobile Týmu. Všechny nabídky platí od 8. září.

Rozšíření zvýhodnění T-Mobile Rodina

Uskutečněný výzkum mezi zákazníky přinesl zjištění, že 70 % soukromé komunikace se odehrává mimo nejužší rodinný kruh. T-Mobile proto přistoupil k rozšíření počtu členů skupiny z dosavadních pěti na sedm osob. Ty si pak mohou mezi sebou neomezeně volat, posílat textové a MMS zprávy. Nabídka platí jak pro nové, tak stávající zákazníky.

T-Mobile Rodina nadlouho

Novinkou, kterou přivítají příznivci dlouhého volání, je T-Mobile Rodina nadlouho. Jedná se o balíček hovorů, kdy první tři minuty platí člen skupiny dle svého tarifu, pak je již celý telefonát zdarma (resp. za jeden společný paušál služby). Výhodou má být také to, že nově se na první tři minuty uplatní volné minuty dle daného tarifu telefonujícího. Zvýhodnění lze objednat k jakémukoliv mobilnímu hlasovému tarifu, paušál pak platí jeho správce.

Rodinný internet v mobilu

Internet v mobilu Standard a Klasik využívat víc členů rodiny. V rámci jednoho balíčku, který hradí jediná osoba ve skupině - správce, mohou surfovat všichni v dané rodině. Při dosažení FUP u jednotlivých členů komunity (Standard 100 MB, Klasik 300 MB) si může každý člen dokoupit navýšení limitu.

T-Mobile rodinný internet v mobilu

Rodina v bezpečí

Služba Rodina v bezpečí poskytuje nejen rodičům přehled o výdajích za telefony, ale také například informace o nouzovém volání jednotlivých členů rodiny.

Informační SMS správce skupiny informují například o výši kreditu jednotlivých členů s předplacenou kartou Twist a správce může ihned pomocí SMS členovi kredit dobít. K dispozici je také služba Upozornění v tísni, kdy je správce automaticky informován v případě volání kohokoli ze skupiny na jakoukoli tísňovou linku (112, 150, 155, 156, 158). Tato zpráva obsahuje údaje o přesném čísle a poslední známé lokalizaci volajícího. Výhodou má být rovněž jednoduchá organizace celé skupiny prostřednictvím přidělených jmen zastupujících jednotlivá čísla.

Služby z balíčku Rodina v bezpečí lze zdarma objednat v rámci komunit Rodina nebo samostatně. V tom případě platí zákazník podle sazebníku jednotlivých služeb.

GPS Locator

GPS Locator T300 je nabídka určená rodičům, těm, kdo pečují o nemocného či seniora, nebo majitelům zvířecího mazlíčka, případně automobilu. Díky lokalizaci přes GPS je přesnost určení polohy větší než přes mobilní síť, navíc ukládá historii pohybu. GPS Locator průběžně monitoruje polohu a kdykoliv ho lze lokalizovat přes SMS nebo v mapě na www.t-mobile.cz/gpslocator. Odhalení nežádoucí situace napomůže i funkce monitoringu rychlosti, která upozorní SMS zprávou na překročení nastaveného limitu rychlosti pohybu.

Ze zařízení lze navíc stiskem jediného tlačítka zavolat zvolené osobě a v případě nebezpečí spustit i SOS alarm. Základní cena je 1 999 Kč s DPH (při prodloužení účastnické smlouvy na hlasový tarif je k mání od 1 Kč). Měsíční paušál dle tarifu M2M Premium, zahrnující veškerý provoz služby kromě odchozích hovorů z GPS Locatoru, přijde na 120 Kč vč. DPH. Podrobnější informace zde.

T-Mobile Tým

Ani firemní zákazníci využívající T-Mobile Tým nepřijdou o rozšíření skupiny, možnosti volat déle za lepší cenu nebo Týmový internet pro všechny členy skupiny. Služba Tým pod kontrolou navíc v ceně zajistí i náklady pod kontrolou a bezpečí. Níže jsou uvedeny ceny měsíčních paušálů včetně DPH.

T-Mobile Tým

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).