Hlavní navigace

Displej Acer D241H+: bez počítače na internet

4. 4. 2010

Sdílet

Displej Acer D241H+


Acer D241H s úhlopříčkou 61cm (24”) a vysokým rozlišením (1920x1080 pixelů) zobrazuje ve formátu 16:9. Novinka vám možní přímý přístup k internetu bez osobního počítače, lze ho využít jako digitální fotorámeček, na němž si můžete prohlédnout s celou rodinou nejnovější snímky, anebo vám přehraje hudbu či videa mediálním přehrávačem.

Displej Acer D241H+

Acer D241H je vybaven několika funkcemi založenými na využití widgetů, jako např. kalendář, plakát, počasí, nové hodiny a digitální fotorámeček. Fotografie, zprávy nebo připomínky stačí poslat jako e-mail nebo MMS. Displej je dodáván s dálkovým ovládáním s výsuvnou klávesnicí a vestavěným hlasovým záznamníkem. Monitor je možné připojit k internetu pevnou linkou i bezdrátově, díky čemuž vám zprostředkuje přístup k e-mailovým účtům na Google nebo Yahoo! bez osobního počítače.  Kromě kontroly příchozích e-mailů s využitím nástrojů Poster můžete zapisovat záznamy do kalendáře. Sada nástrojů Photo Gallery umožňuje zobrazit snímky z programů Picasa či Flicker, streamované snímky z domácího serveru anebo vyvolat fotografie z paměti USB či flash karet ve víceformátová čtečce paměťových karet.

Přehrávač Media Player je určen k přehrávání hudby a videofilmů z externího paměťového zařízení, mediálních serverů, flash karet nebo USB pamětí. Obsah složek lze prohlížet dálkovým ovladačem. Klávesami pro přetáčení displeje nahoru a dolů můžete vybírat hudební nahrávky nebo videa v jedné složce, zatímco levou a pravou navigační klávesou přejdete do jiné složky.

Displej Acer D241H+

Na obrazovce je možné současně nastavit až tři aplikace widget - dvě menší tapety na levé straně a jednu větší na pravé. Tak můžete být i při sledování videofilmů informováni o posledních událostech anebo příchozích e-mailech. Displej je dodáván s pohodlným dálkovým ovladačem, na němž lze volit nejpoužívanější funkce a který je navíc vybaven výsuvnou klávesnicí QWERTY na psaní poznámek, záznamů do kalendáře anebo e-mailů.

Progresivní digitální připojitelnost zajišťují porty HDMI a DVI s podporou HDCP. Displej D241H se pochlubí dynamickým kontrastním poměrem 80 000 : 1, který je optimalizován programem Acer Adaptive Contrast Management. K plynulému přehrávání videí a hraní her přispívá doba odezvy 2 ms, která spolu s technologií Overdrive snižuje odchylky času přechodu.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).