Hlavní navigace

Digitální přehrávač Netgear EVA9150 vstoupil do prodeje

Sdílet

Jan Mazal 14. 5. 2009

Digitální přehrávač Netgear Digital Entertainer Elite EVA 9150Netgear uvádí na trh Digital Entertainer Elite EVA 9150 - jedná se o přehrávač umožňující uživatelům přehrávat digitální multimediální obsah prostřednictvím domácí sítě přímo na jejich HD systému. EVA9150 je řešením pro  milovníky zábavy, neboť dokáže díky bezdrátové technologii přenášet nejnovější video a audio záznamy rovnou na televizní obrazovku.

K dispozici je zde integrovaný 500GB pevný disk, který mohou uživatelé snadno vyměnit za disk vyšší kapacity. Uživatelé mohou na svých televizorech přehrávat digitální videa v Blu-Ray kvalitě až 1080p, stejně jako prohlížet digitální fotografie ve velkém rozlišení, poslouchat MP3 skladby či sledovat televizní vysílání zaznamenané v počítači nebo na síťovém úložišti. Mohou rovněž pracovat s internetovým obsahem, jako např. multimediálními soubory umístěnými na serveru YouTube či Flickr, internetovými rádii, RSS kanály nebo videoklipy z jakýchkoli webových stránek. NETGEAR EVA9150 automaticky vyhledá všechny soubory digitálních médií v domácí síti a uspořádá je do přehledné knihovny.

Digital Entertainer Elite EVA9150 funguje současně s počítači s operačními systémy Windows, Mac či Linux i Networked Attached Storage (NAS) zařízeními. Audio i video výkon je zajištěn čipem Sigma Designs 8635. NETGEAR EVA9150 se dvěma USB porty rovněž nabízí možnost přístupu k obsahu USB flash disků, digitálních fotoaparátů, MP3 přehrávačů či dalších paměťových zařízení s rozhraním USB.

Přehrávač EVA9150 je vybaven také technologií Push ‘N’ Connect, díky níž lze přístroj spárovat s jinými bezdrátovými zařízeními vybavenými funkcí Wi-Fi Protected Setup (WPS). Zcela tak odpadá nutnost pamatovat si  bezpečnostní hesla.

NETGEAR EVA9150 dokáže pracovat bez omezení v celé domácnosti. Díky funkci „Follow Me“ lze bez problémů pozastavit přehrávání videa v jedné místnosti a obnovit jej v jiné, při použití módu „Party Mode“ lze zase synchronizovat přehrávání hudby do všech audio systémů v domácnosti. Přístroj podporuje rovněž „ekologické“ funkce, mimo jiné napájení s optimalizovaným řízením spotřeby či automatické vypnutí po nastavené době nečinnosti.

NETGEAR Digital Entertainer Elite EVA9150 je již v prodeji prostřednictvím autorizovaných obchodních partnerů společnosti NETGEAR za doporučenou koncovou cenu 13 800 Kč vč. DPH. Více informací o produktu lze najít na webu www.netgear.com.

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).