Hlavní navigace

Corel uvádí na trh verzi Small Business Edition sady CorelDRAW Graphics Suite X5

Sdílet

Čestmír Žák 11. 11. 2010

Společnost Corel dnes uvedla na trh verzi Small Business Edition sady CorelDRAW Graphics Suite X5. Verze CorelDRAW Graphics Suite X5 Small Business Edition, která je nabízena za cenu 799 € bez DPH, umožňuje instalaci až ve třech různých systémech. Tato sada profesionálních grafických aplikací poskytuje podle svých autorů malým a začínajícím firmám vše, co potřebují k vytváření nápadité grafiky a materiálů, od charakteristických logotypů a značek až po špičkové marketingové materiály, hlavičkové papíry, vizitky a poutavou webovou grafiku.

Kromě tří sériových čísel každá kopie obsahuje aplikace CorelDRAW X5, Corel PHOTO-PAINT X5, Corel PowerTRACE X5, Corel CAPTURE X5 a Corel CONNECT, podpůrné programy, jako je PhotoZoom Pro 2 a SWiSH miniMax 2, 350  šablon, 10 000 klipartů a digitálních obrazů, 2 000 aktualizovaných šablon vozidel, 1 000 digitálních fotografií ve vysokém rozlišení, 1 000 písem typu OpenType včetně 75 písem WGL4 (Windows Glyph List 4) a 10 ryteckých písem. Součástí je rovněž plnobarevná tištěná příručka Začínáme a dvě hodiny instruktážních videosnímků.

Sada CorelDRAW Graphics Suite X5 Small Business Edition je nyní k dispozici v angličtině, němčině, francouzštině, holandštině, italštině, španělštině, brazilské portugalštině, ruštině, češtině a polštině za doporučenou prodejní cenu 799 € bez DPH.

Našli jste v článku chybu?