Hlavní navigace

Corel představuje softwarovou sadu CorelDRAW Graphics Suite X6

Sdílet

Pavel Kreuziger 7. 5. 2012

Mezi součásti softwarové sady patří CorelDRAW X6, což je aplikace pro tvorbu vektorových ilustrací, Corel PHOTO-PAINT X6 pro profesionální úpravu obrázků, Corel PowerTRACE X6 převádějící rastry na vektorovou grafiku, CorelCONNECT pro prohledávání digitálního obsahu na pevném disku i webových službách (iStockPhoto a Fotolia), Corel CAPTURE X6 pro získávání snímků obrazovky a v neposlední řadě aplikace s výmluvným názvem Corel Website Creator X6 pro tvorbu webových stránek.

Součástí „balení“ je pak i 10 tisíc klipartů a ilustračních obrázků, tisíc profesionálních digitálních snímků ve vysokém rozlišení, tisíc písem formátu OpenType, 2 tisíce šablon vozidel, 350 profesionálních šablon i 800 rámců a vzorů.

K inovovaným funkcím nové sady grafického softwaru patří rozšířená podpora písem OpenType, vytváření vlastních souladů barev, nativní podpora 64bitové platformy či nové funkce pro tvorbu vektorových tvarů. Dále se uživatelé dočkají vylepšených funkcí pro stránkový zlom, inteligentního ořezávače a mnoha dalších novinek.

Součástí balení krabicové verze softwarové sady je i vázaná barevná příručka pomáhající uživatelům různých úrovní se započetím práce s jednotlivými programy. Plně funkční 30denní verzi sady CorelDRAW Graphics Suite X6 získáte zde.

Našli jste v článku chybu?