Hlavní navigace

Co byste řekli na konvertibilní notebook od Porsche Design?

1. 3. 2017

Sdílet

Porsche Design Book One disponuje 13,3palcovým dotykovým displejem s rozlišením 3 200 x 1 800 pixelů, srdcem stroje je pak procesor Intel Core i7-7500U. Ten doplňuje GPU Intel HD Graphics 620, 16 GB RAM a 512 GB prostoru na SSD PCIe disku. Kromě toho jsou k dispozic dva porty USB typu C, dva standardní porty USB 3.0 a USB typu C s rozhraním Thunderbolt 3. Za nevýhodu ovšem považujeme nemožnost dokoupení dedikované grafiky.

K dalšímu vybavení patří přesný trackpad, magnetický držák na stylus na pravé straně zařízení či fotoaparát s Windows Hello. Baterie laptopu nabízí až 14 hodin běhu na jedno nabití s klávesnicovým dokem (či okolo tří hodin v režimu tabletu). Použitým operačním systémem jsou Windows 10 Pro.

Jako 2 v 1 může být Book One odpojen od své základny a využit jako tablet. Unikátní ozubené panety zařízení umožňují taktéž rotaci displeje o 360 stupňů a používání v tabletovém režimu, podobně jako je tomu u řady Yoga od Lenova.

Porsche Design Book One jde do prodeje v dubnu za doporučenou cenu 2 495 dolarů (64 000 Kč). To zrovna není nízká částka, musíme si však uvědomit, že jde o prémiový stroj a zároveň dosud asi nejlepší 2 v 1 ve stylu „Book.“

Zdroj: Techspot.com

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).