Hlavní navigace

Čeští majitelé smartphonu Galaxy S III se dočkali aktualizace Premium Suite Upgrade

Sdílet

Redakce 2. 1. 2013

Společnost Samsung vydala aktualizaci Premium Suite Upgrade pro svou vlajkovou loď Samsung Galaxy S III, který rozšiřuje nedávno vypuštěný upgrade operačního systému Android 4.1 Jelly Bean o další propracované vlastnosti. Premium Suite upgrade pro Samsung Galaxy S III bude zahrnovat mnohé funkce, jimiž v současnosti disponuje zařízení Galaxy Note II. O co se jedná?

 

Multi window

Uživatelé budou moci současně zobrazit dvě různě aplikace vedle sebe pro víceúčelové využití displeje.

Fun and Easy Photo Experience

V Galerii budou uživatelé nově moci nejen prohlížet více obrázků najednou, ale také intuitivně vytvářet a řadit fotky a videa do kategorií. Novinkou je také Paper Artist, aplikace nabízející řadu kreativních způsobů pro focení a funkce pro úpravu fotek prostřednictvím barevného štětce.

Group Cast

S využitím Wi-fi sítě budou moci uživatelé ve stejném čase sdílet a upravovat dokumenty, prezentace a obrázky s několika přáteli či spolupracovníky, aniž by každý musel soubor stahovat zvlášť.

Contextual Awareness

Díky funkci Smart Rotation se displej automaticky přizpůsobuje vůči uživatelovu obličeji. Contextual Tag uživatelům umožňuje označit přátele, místo a datum na fotkách a videích či v hlasových záznamech a prostřednictvím Contextual Page přístroj rozezná, kdy jsou zapojená sluchátka a automaticky otevře přehrávač hudby.

Auto Share Shot Pairing s využitím NFC 

Nastavením kamery na Auto Share Shot mohou nově uživatelé rychle sdílet fotky a videa jednoduchým propojením Galaxy S III s jiným přístrojem umožňujícím NFC a S-Beam.

Vylepšené funkce fotoaparátu

S novou funkcí Best Face a vylepšenou verzí předchozí funkce Best Photo si uživatelé mohou vybrat z pěti souvislých snímků nejlepší záběr všech lidí na fotkách a vytvořit tak ideální obrázek. Low Light režim je potom přidán pro možnost pořízení jasných a ostrých fotek i na tmavých místech.

 

Taktéž stávající funkce smartphonu se dočkaly některých vylepšení:

 

Continuous Input: Souvislým pohybem prstu/dotykového pera přes klávesnici mohou uživatelé psát snadněji a rychleji.

AllShare Cast: Uživatelé mohou bezdrátově propojit Galaxy S III s televizí pro okamžitý přenos obsahu smartphonu na větší obrazovku.

Smart Dock: TouchWiz interface umožňuje úpravu domovské obrazovky tak, aby se automaticky přizpůsobila pro práci v dokovací stanici.          

Vylepšená reakce dotyku: Galaxy S III nabídne ještě rychlejší dotykovou odezvu.

S Beam: Pouhým přiblížením k dalšímu přístroji s aplikací S Beam (Galaxy Note II, Galaxy S III mini a Galaxy S III), umožňuje sdílení 1GB filmového souboru do tří minut a 10MB hudebního souboru během dvou vteřin, a to i bez Wi-Fi nebo mobilního signálu.

 

Zdroj: Samsung

Našli jste v článku chybu?