Hlavní navigace

Český Computerworld oblékl nový kabát

Sdílet

Redakce 7. 5. 2013

Web Computerworldu je nyní uspořádán přehledněji než doposud. Získal také tzv. responsivní vzhled, což znamená, že došlo ke sloučení verze pro desktopy s verzí pro smartphony. Web je tak nyní přizpůsoben libovolné velikosti obrazovky, takže se dá pohodlně číst na prakticky jakémkoliv zařízení. K dalším novinkám patří prostor na začátku stránky pro nejdůležitější a nejzajímavější příspěvky.

Další inovací je katalog aplikací pro podnikové správce IT. Ten obsahuje databázi užitečných a zajímavých aplikací, které správcům mohou ulehčit práci. Jsou přitom k dispozici zdarma, a to buďto v plné nebo testovací verzi.

Počátkem letošního roku byla otevřena digitální trafika, v níž jsou k dostání elektronická vydání všech publikací IDG, tedy i Computerworldu. Tyto publikace je možné si objednat, zaplatit a okamžitě stáhnout v elektronické podobě. Součástí trafiky je i aplikace pro operační systém Android, kterou najdete v obchodě Google Play. Publikace najdete rovněž v nabídce e-vydavatelství Publero a Euromedia.

Výběr článků Computerworldu můžete sledovat i na jeho stránce v sociální síti Facebook nebo Twitter. Je také možné si objednat týdenní přehled novinek, který vám automaticky dorazí do vaší e-mailové schránky. Články můžete odebírat také pomocí kanálu RSS.

 

Zdroj: IDG Czech Republic

Našli jste v článku chybu?